6 Ağustos Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün sevdiğinizle ve çocuklarınızla ya da sosyal medyada uzak arkadaşlarınızla iletişiminiz oldukça akıcı ve keyifli. Yeni girişimler için görüşmeler yapabileceğiniz bir gün. Akşam süprizler olabilir.

Boğa:
Ailenizle ortak gelirlerinizi ilgilendiren konuları kolaylıkla konuşabilirsiniz. Özellikle aile büyüklerinizin desteği size güven verecek. Beklenmedik bir sürpriz ile akşam saatlerinde mutlu olabilirsiniz.

İkizler:
Eşinizle birlikte kısa bir seyahatte sohbetiniz keyif verecek. Ortağınızın önemli bir sözleşmede akıllı duruşu elinizi güçlendirecek. Arkadaşlarınızın sürprizi ile kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Yengeç:
İşinizle ilgili finansal bir konuda güzel haberler alacaksınız. Yapacağınız görüşmelerde etkili bir kişinin desteği ile yürüyeceksiniz. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik bir değişiklik sizi mutlu edecek.

Aslan:
Kendinizi rahat ifade edebildiğiniz ve güçlü hissettiğiniz bugünde yaratıcı işlere yoğunlaşmanız faydalı olabilir. Çocuklarla iletişiminiz harika. Sürpriz bir seyahat planı yapabilirsiniz.

Başak:
İlham gücünüzün yüksek olduğu bugünde evde kalarak yaratıcı işlere odaklanabilirsiniz. Meditasyon, ypga, beyin fırtınası, kitap okumak gibi faaliyetler keyif verecek. 

Terazi:
Sosyal çevrenizle ilişkileriniz oldukça iyi. Arkadaşlarınızla çıkacağınız bir seyahatte tanışacağınız etkili ve güçlü biri önemli bir konuda destek verebilir. Eşinizin sürprizi sizi mutlu edecek.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili parlak bir gün olacak. Fikirlerinizi rahatça dile getirebileceğiniz bugünde üstlerinizden destek alabilirsiniz. Maaş zammı vb konuşma, sunumlar yapmak için uygun bir gün.

Yay:
Hukuki ve medya işleriniz ile ilgili konuları çözüme kavuşturacağınız bir gün olacak. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde inovatif girişimlerde bulunma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Oğlak:
Finansal kaynak bulmak konusunda önemli kişilerle görüşmek, yazışmak için uygun bir gün. Beklediğiniz olumlu haberi alabilirsiniz. Aileniz sürpriz yaparak ortak gelirlerden destek verebilir.

Kova: 
İkili ilişkilerde karşılıklı saygı, sevgi ve duygusal tatminde olduğunuzu hissedeceksiniz. Benliğiniz ve duygularınız, fikirleriniz aynı çizgide. İletişimin önemi bir kez daha vurgulanacak.

Balık:
İş yerinizde maddi konularla ilgili gelişmelerden mutlu olabilirsiniz. Önemli kişilerin desteğini arkanızda hissedeceksiniz. Finansal konularda sürprizlerle gününüz şenlenecek.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova