8 Ağustos Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugünü yaratıcı projelere, beyin fırtınalarına ayırmanız faydalı olacaktır. Kendinizi kelimelerle ifade etmekte kolaylık bulacaksınız. Farklı fikirleriniz inovatif çözümler getirebilir.

Boğa:
Ailenizle, özellikle karşı cinsten bireylerle rahatlıkla fikirlerinizi paylaşabileceğiniz ve onlardan ilham alacağınız bir gün olacak. Sıra dışı fikirlerinize destek olarak size güven verecekler.

Ikizler:
Kendi fikirlerinizi ve bilginizi farklı sosyal ortamlarda aktarabileceğiniz bir gün olacak. Başkalarını eğitmek, sunum yapmak söz konusu olabilir. Önemli bir sözleşme imzalayabikirsinix.

Yengeç:
Kariyerinizde gerçekleşen beklenmedik bir olay, maddi konularda sizi farklı düşünmeye yönlendirebilir. Yaratıcı çözümler bulabilir; kendinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz.

Aslan:
Kelimelerle adeta dans ediyorsunuz. Yazma merakınız varsa bugünü iyi değerlendirmeli ve kağıt-kaleme sarılmalısınız. Farklı kültürlerden etkilenerek sıra dışı bir ürün ortaya koyabilirsiniz.

Başak:
Mistik konulara normalde eğiliminiz çok olmasa da bugün sizi şaşırtacak ve size ilham verecek gelişmeler olabilir. Kitap okumak, beyin fırtınası yapmak için güzel bir gün olacak.

Terazi:
Eşinizle duygusal anlamda dengesizlikler yaşasanız da, farklı bakış açısı sizin yaratıcılığınızı tetikliyor. Sosyal ortamlarda kendinizi iyi ve rahat hissederek fikirlerinizi paylaşacaksınız.

Akrep:
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler kariyeriniz ile ilgili önemli bilgilerin ortaya çıkmasına sebep olabilir. Fikirlerinizi ve yaratıcılığınızı öne çıkarın; etkili bir kişi tarafından destek göreceksiniz.

Yay:
 Maddi konularda stratejiler üretirken, aynı zamanda yaratıcı olacağınız bir gün. Uluslararası firmalar, önrmli danışmanlar ile görüşerek fikirlerini alabilirsiniz. Sizin fikirleriniz uluslararası platforma taşınabilir.

Oğlak:
Sezgileriniz oldukça kuvvetli. Ailenizde ortak gelirlerinizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Önemli kişilerden beklediğiniz kredi onayı, finansman vb gibi güzel haberler alabilirsiniz.

Kova:
Eşinizle iletişiminizin rahat ve akıcı olduğu bir gün. Fikirlerinizi özgürce ifade edebildiğinizi hissederken, beklenmedik tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Anlaşmalar, ortaklıklar, sözleşmeler için değerlendirilmesi gereken bir gün.

Balık:
İş yerinizde önemli proje çalışmaları, yazışmalar, toplantılar ve görüşmeleri ele almanız için güzel bir gün olacak. Yaratıcı işlerin ve farklı fikirlerin beklenmedik maddi getirileri sizi şaşırtabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem