9 Ağustos Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Yaratıcı projelerde  yatırımlarınızda ve çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınızda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Olaylara farklı açılardan bakarak bunları olumlu yöne çevirmeniz kolay olacak.

Boğa:
Eşinizle eviniz ve ailenizle ilgili sorumluluklarınız konusunda beklenmedik gerginlikler yaşayabilirsiniz. İletişimde problemler yaşamanız olası. Sakinlikle konuşmalısınız.

İkizler:
Özellikle iletişimde beklenmedik problemlerle karşılaşma olasılığı yüksek bugünde önemli sözleşme, toplantı ve yazışmaları dikkatle ele almalısınız. İş yerinizde sorumluluklarınız hatırlatılabilir.

Yengeç:
Çocuklarınız, sevgiliniz ya da hobilerinize yönelik bir alışverişte maddi olanaklarınızın sizi zorlaması ya da fazla gelmesinden kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Yaratıcı bşr çözüm bulabilirsiniz.

Aslan:
Ailenizle ya da emlak işleriniz ile ilgili bir konuda ailenizin sorumluluklarınızı hatırlatması özgüveninizi sarsabilir. Sıra dışı inançlarınız ve hedeflerinize doğru somut adımlar atmanız için bir fırsat olabilir.

Başak:
Tüm fedakarlıklarınıza rağmen kardeşleriniz ya da yakın akrabalarınız tarafından sorumluluklarınız hatırlatılabilir. Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda bir sürpriz sizi bu durumdan rahatlatacak.

Terazi:
Sosyal organizasyonlarda alacağınız görevlerden maddi kuşkular sebebiyle imtina edebilirsiniz. Eşiniz- ortağınızın yaratıcılığı ile sorumluluklarınızı da yerine getirebileceğiniz bir çözüm bulabilirsiniz.

Akrep:
Kariyerinizde parlamak, toplumsal işlerde önemli roller almak istiyorsunuz; ancak sorumluluklarınız sebebiyle engellenmiş hissedebilirsiniz. İş yerinizde sürprizler olayı çözümleyebilir.

Yay:
Hukuki konularda problem yaşayacağınızı düşündüğünüz; engellerle karşı karşıya kaldığınızı hissettiğiniz bir gün olabilir. İnovatif çözümler ile sorunu çözebilirsiniz.

Oğlak:
Arkadaş çevrenizden biri finansal konularda zor durumda olabilir ve o kişiye karşı kendinizi sorumlu hissedebilirsiniz. Ailenizden biri konuya yaratıcı bir çözüm haberi verebilir. 

Kova:
İkili ilişkilerde sorumluluklarınız, geleceğe yönelik hedefler konusunda yöneltilen sorular ile kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. İletişim ve yaratıcı fikirler çözümünüz. İlişkinizi değerlendirin.

Balık:
İnançlarınız, hedefleriniz konusunda fikirlerinizi çalışma arkadaşlarınızla paylaşımınız kendinizi engellerle çevrili hissettirebilir. Bunun sağlığınıza yansımasına izin vermeyin; çözüm arayın.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem