1 Eylül Astrolojik Burç Yorumları


Koç:
Öğleden sonraya kadar ikili ilişkilerde agresif tavırlar sergileyebilir; özellikle maddi konularda sabırsız davranabilirsiniz.  Sonrasında olumlu parasal haberler alarak rahatlayacaksınız.

Boğa:
Özellikle eşiniz ya da ortağınıza karşı sert tavırlar sergilemekten cekinmelisiniz. Ailenizdeki kadınlarla duygusal ayrılıklar yaşanabilir. Akşama doğru kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. 

Ikizler:
İş yerinizde koşuşturma ve stresin yoğun olduğu bir sabah olabilir. Öğle saatlerinde yazışmalar ve görüşmelerde dikkatli olmalısınız.  Öğleden sonraya aktarmanız faydalı olabilir. 

Yengeç :
Sabah saatlerinde enerjinizi sportif aktivitelere yoğunlaştırarak çocuklar ve Sevdiğinizle gerginkikleri bertaraf edebilirsiniz. Maddi konularda öğlen saatleri zor geçse de sonrasında güzel haberler alabilirisiniz. 

Aslan:
Eviniz ve ailenizle ilgili konularda agresif davranmaktan çekinmeniz gereken bir sabah olacak. Öğle saatlerinde ikili ilişkilerde zorlansanız da sonrasında duygularınızı rahatlıkla ifade edebilirsiniz. 

Başak:
Bugün sabah çıkacağınız kısa seyahatlerde gerginlik yaşayabilirsiniz. İletişimde agresif olmamaya özen göstermeniz gereken bir sabah. Ogleden sonra kendinize vakit ayırmalısınız. 

Terazi:
Sabah saatlerinde maddi konular üzerinde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla da iliskilerinizde bu konun bir çatışma konusu olabileceğini göreceksiniz. Akşam arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bir organizasyon yapabilirsiniz. 

Akrep:
Kendi içinizde stres ve gerginlik yaşayabilirsiniz. Özellikle öğlen saatlerinde kariyerinizle ilgili kişilerle çatışmalardan çekinmelisiniz. Önemli görüşmeleri öğleden sonraya aktarmanız faydalı olabilir. Kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. 

Yay:
Fedakarlıklarınızın suistimal edildiğini düşünerek kendinizi agresif hisler içinde olabilirsiniz. Seyahat planlamak ya da sosyal medyada muhalefet yapmak için pek uygun bir gün olmayabilir.  Aksam kitap okuyarak sakinleşebilirsiniz.

Oğlak:
Arkadaşlarınızla sabah saatlerinde duygularınızı anlamadıkları için gerginlikler yaşayabilirsiniz.  Öğleden sonra maddi konular da gerginlikleri katlayabilir.  Finansal konularda olumlu bir haberle günü bitirebilirsiniz. 

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili agresif adımlar atmaktan çekinmeniz gereken bir sabah olacak. Eşiniz ya da ortağınızla gergin bir öğlen geçirebilir,  ardından yine işle ilgili güzel haberlerle akşama geçiş yapacaksınız. 

Balık:
Uzak seyahat planlarınız varsa aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Hukuki konularda atak ve agresif olmak yerine akışına bırakmak daha faydalı olabilir.  İş yerinizde güzel haberler ile siz de rahatlayacaksınız. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem