10 Eylül Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Kariyeriniz ile ilgili konularda ısrarcı davranmaktan çekinmenizde ve otorite figürleri ile iyi geçinmemizde fayda var. Romantik ve keyifli bir akşam geçirebilirsiniz ancak sözlü atışmalar olabilir.

Boğa:
Kendinizi rüya alemlerindeki kadar bu dünyaya uzak, ilham ve aşk dolu, yaratıcı hissedebilirsiniz. Ayağınız yere basmıyor. İşinizle ilgili hukuki ya da danışmanlık işlerinde çekişmelere dikkat.

İkizler:
Yaratıcılığınızı maddiyata dökmek zorunda hissedebilirsiniz. Kendinizi düşünmeye zorlamalısınız. Aileniz size kariyeriniz konusunda ilham verebilir. Arkadaşlarınızla fikir çatışmaları olabilir.

Yengeç:
Eşinizle eviniz ya da aileniz sebebi ile fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Birlikte önemli bir karar alabilir ya da sözleşmeye imza atabilirsiniz. Romantik seyahat planları yapacaksınız.

Aslan:
Her ne kadar gelirleriniz ile ilgili konularda şanslı olduğunuz bir dönem olsa da aşırı harcamalar ya da yüklü girişimlerden kaçınmalısınız. İşinizle ilgili önemli bir sözleşmede problem çıkabilir.

Başak:
Maddi konularda sevdiğiniz ya da çocuklarınızla fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Ikili ilişkilerde fazla romantik ya da pembe gözlüklerle bakış açınız sizi bugün zorlayabilir.

Terazi:
Aile büyüklerinizle çatışmalardan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. İş yerinizde beyin fırtınaları ve yaratıcı fikir çalışmaları yapmak için uygun bir gün.

Akrep:
Arkadaşlarınız ve sevdiğiniz arasında gidip gelebilir ya da bu konu ile ilgili partneriniz ile problem yaşayabilirsiniz. Fikir ayrılıkları yaşanabilecek akşam saatlerine dikkat etmekte fayda var.

Yay:
Finansal konularda köklü değişikliklerden çekinmeniz gereken bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili bir organizasyonda romantik bir karşılaşma yaşamanız muhtemel.

Oğlak:
Kariyerinizle ilgili bir konuda yatırımcı ya da girişimci bulmanız söz konusu olabir. İkna kabiliyetinizi olumlu alanlarda kullanmalısınız. Romantik bir uzun seyahat planı söz konusu olabilir.

Kova:
Maddi konularda belirsizlik devam etse de olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Yine de büyük adımlar tamamlaya fayda var. Ilişkinizde gelişime açık alanları fark ediyorsunuz. Birlikte büyüyorsunuz.

Balık:
İşinizde maddi konularda olumlu gelişmeler kaydedeceksiniz. Hem romantik hem ilham verici bir gün olabilir. Fazlasıyla hayalci yaklaşmamaya dikkat etmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova