11 Eylül Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün işinizle ilgili yapacağınız finansal girişimlerde somut sonuçlar alabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızı kullanarak atmayı hedeflediğiniz adımlar için yatırımcı bulma ihtimaliniz yüksek.

Boğa:
Hayatınızın işini ortaya koyma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ya da yeteneklerinizi kullanarak hayata geçirmeyi planladığınız bir projede önemli bir ortağın desteğini alacaksınız.

İkizler:
Evinizde çalışma ortamları için renovasyon ve dekorasyon girişimlerinde bulunabilirsiniz. Bugün evde çalışanlar ile yapacağınız görüşmeler uzun soluklu iş birlikleri doğurabilir.

Yengeç:
Yakın bir akrabanız ya da kardeşiniz vasıtasıyla yaratıcı bir proje ya da turizm alanlarını içeren bir işe girişebilirsiniz. Bugün kısa bir seyahatte tanışacağınız özel biri ile geleceğe adım atabilirsiniz.

Aslan:
Ev alım, satım, kredi, ipotek vb maddi konularda ailenizle birlikte önemli kararlar alarak yolunuza devam kararı alacaksınız. Aile büyüklerinden tavsiye istemenizde fayda olabilir.

Başak:
Bugün alacağınız haberler, yapacağınız konuşmalar, imza atacağınız sözleşmeler ile sağlam adımlar atabilirsiniz. Somut sonuçlar alabileceğiniz konuları ele almalısınız.

Terazi:
Bugün geçmişten gelen ya da atalarınızdan kalma, varlığından haberdar olmadığınız bir şeyin maddi bir değeri olduğunu öğrenebilirsiniz. Ailenizden neler kaldığına bir bakın.

Akrep:
Arkadaşlarınızla iş birliği söz konusu ise bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Hem gelişiminiz hem de ilerlemeniz için önemli adımlar atmanızı sağlayabilirler. Sizden yaşta büyük bir erkek olabilir.

Yay:
Kariyerinizde gizli gizli ya da sessiz sedasız yaptıklarınızın haklı gururu ile takdirleri toplayabilirsiniz. İşinize olan inancınız ile aynı şekilde olgun ve fedakar davranmaya devam edeceksiniz.

Oğlak:
Hukuk, medya, transport, akademi alanlarında atacağınız adımlar ile sağlam bir geleceğin yapı taşlarını oluşturacaksınız. İdeallerinize ulaşmak için stratejik düşünmelisiniz.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili altın değerinden bir gün yaşayabilirsiniz. Planlarınız ve projelerinizi yatırımcılara sunmak için güzel bir gün. Beklediğiniz finansal yatırıma ulaşabilirsiniz.

Balık:
Hayatınızla ilgili ne yapmak istediğinizi kiminle yapmak istediğine karar verebileceğiniz bir gün. Gerek eş, gerek ortak gerekse ideallerinizi ortaya koymak için çabalarınız yerini bulacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova