13 Eylül Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün iş yerinizde ya da işinizle ilgili tanışacağınız yeni kişilerle ilişkileriniz daha fazla para kazanmanıza ya da daha kuvvetli bir pozisyon almanıza vesile olabilir. İlham gücünüzü kullanın.

Boğa:
Kendinizi rahat, keyifli ve huzurlu hissedeceğiniz bugünde sevdiğinizle birlikte hayatın tadını çıkaracaksınız. Önemli akademik ya da hukuki anlamda etkin birinin desteğini alabilirsiniz.

İkizler:
İç huzurunuzun yerinde olacağı bugünde aile içi kutlamalar, evinizde dekorasyon ve renovasyon çalışmaları yapabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili tanımadığınız birinin onayını alacaksınız.

Yengeç:
Arkadaşlarınızla birlikte çıkacağınız kısa bir seyahatte özel bir ilişkinin adımları atılabilir. Deniz aşırı uzak bir seyahat size iyi gelecek; plan yapmanız faydalı olur. Keyfinize bakmalısınız.

Aslan:
Kariyeriniz ile ilgili atacağınız adımlar size  olumlu finansal geri dönüşler sağlayabilir. İş yerinizde güçlü bir kişinin desteği size kolaylık sağlayacak. Kendinizi güvende ve rahat hissedeceksiniz.

Başak:
Sevdiğinizle planlayacağınız uzun ve romantik seyahat ile aşk tazeleyecek; adeta ikinci bir balayı yaşayacaksınız. Çekiciliğinizin yüksek olduğu bugünde ilişkileriniz yumuşak olacak.

Terazi:
Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde iş yerinizde beyin fırtınaları, projelerde yer alabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklar ve ailenizle ortak gelirleriniz ile ilgili bir aile büyüğünün desteğini alacaksınız.

Terazi:
Eşinizden beklenmedik sürprizler ile şaşırabilirsiniz. Ani sözlü tepkilere karşı dikkatli olmalı ve kendinizi telkin etmelisiniz. Güzel yanından bakarak sürprizlere odaklanın.

Akrep:
İş yerinizde beklenmedik olaylar sonucu iletişimde çatışmalar yaşanabilir. Gizli bir olayın ortaya çıkması ofiste karmaşaya yol açabilir. Karşılıklı sözlü tavırlara karşı dikkatli olunması gereken bir gün.

Yay:
Yaratıcılığınızı yeni bir konuda sosyal organizasyon yaratmak için kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınız bu konuda sizi şaşırtsa da ikna etmeye çalışmaktan uzak durmanız faydalı olabilir.

Oğlak:
Kariyerinizde aileniz ya da eviniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler değişikliğe gitmenize sebep olabilir. Şaşırtıcı olaylar fikrinizi değiştirmenize yol açabilir. Ani değişikliklere hazırlıklı olun.

Kova:
Farklı eğitimler, orijinal felsefeleri öğreneceğiniz kısa ve entellektüel içerikli seyahatler size ilham verebilir. Farklılıkları zorluk olarak görmek yerine faydalanmaya çalışmalısınız.

Balık:
Finansal durumunuzu ileriye taşımak in orijinal fikirler ve farklı görüşlere ihtiyacınız olabilir. Hemen karşı çıkmak yerine karşınızdakinden fayda almaya çalışın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem