16 Eylül Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün yeni eğitimler, sözleşmeler, seyahatler yerine mevcut işleri toparlamaya çalışarak; yazışmaları ve aramaları hallederek geçirebilirsiniz. Ailenizle bir akşam sizi mutlu edecek.

Boğa:
Maddi konularda yeni bir adım atmak yerine hesap kontrolü, finansal durumunuzu ele almak daha doğru olabilir. Akşam üstü saatlerinden itibaren aile içi iletişiminiz hızlanabilir.

İkizler:
Bugünü yeni girişimlerde bulunmak yerine akışta geçirmeye çalışmanız daha faydalı olabilir. Akşam üstü saatlerinden itibaren maddi konularda ailenizle görüşmeniz söz konusu olabilir.

Yengeç:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde kendi kendinize çalışmanız verimli olabilir. Hayal kurmak ve kitap okuyarak keyif yapmak isteyebilirsiniz. Akşam saatleri daha sosyal geçebilir.

Aslan:
Sosyal organizasyon ya da arkadaşlarınızla iletişimin yoğun olacağı bir gün olabilir. Yeni bir program yapmakta zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerini evinizde dinlerek geçirebilirsiniz.

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili yeni yazışma, sözleşme ya da görüşmelerden sonuç alınması zor bir gün olabilir. Önemli işlerinizi erteleyebilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızla keyif iyi gelecek.

Terazi:
Uzak seyahatler ve akademik girişimlerinizde zorlanacağınız bir gün olabilir. Programlarınız havada kalabilir. Akşam saatlerinden itibaren kariyeriniz ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Akrep:
Gelir dışı kaynaklarınızla ve de eşinizle ortak gelirlerinizle ilgili bugün yeni bir adım atmamanız daha faydalı olabilir. Akşam saatlerinde ailenizle uzak seyahat planları keyif verebilir.

Yay:
İkili ilişkilerinizde, ortağınızda eşiniz ve ortağınızla, iletişimde ilerleyemediğinizi hissettiğiniz bir gün olabilir. Ailenizle ortak gelirleriniz ile ilgili akşam üstünden itibaren ilerleme kaydedebilirsiniz.

Oğlak:
İş yerinizde yeni bir girişimde bulunmak yerine elinizdeki mevcut işleri toparlamaya çalışmanızda fayda olan bir gün. Akşam saatlerinde eşinizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kova:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde aklınıza gelen fikirleri bir türlü kağıda dökemediğinizi hissedebilirsiniz. Akşam üstü saatlerinden itibaren işinizle ilgili konular hız kazanabilir.

Balık:
Aileniz ya da emlak işleri ile ilgili ilerleyemediğinizi hissedebilirsiniz. Daha ziyade evdeki işleri toparlamaya yoğunlaşmanız faydalı olacaktır. Akşam çocuklarla keyif yapabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova