2 Eylül Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Özel ve iş ilişkerinizde denge ve uyumun önem kazandığı, daha diplomatik bir iletişim tarzı sergileyeceğiniz bir süreç başlıyor. Yeni ortaklıklar, evlilikler, sözleşmeler söz konusu olabilir.

Boğa:
İş yerinizde ilişkilerin ve kişiler arası iletişimin önem kazandığı bir süreç sizi bekliyor. Takım çalışmaları, beyin fırtınaları ve önemli toplantılar için Eylül sonuna kadar harmoni içinde çalışacaksınız. 

Ikizler:
Eylül sonuna kadar yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir süreç başlıyor. Sanatsal projelerinizi ele alabileceksiniz. Çocuklarla iletişiminiz rahat olacağı için birlikte planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yengeç:
Aile içi meseleleri halletmek için Eylül sonuna kadar doğru vakti kollayabilirsiniz. Diplomatik yaklaşımınız ve iletişimde rahatlığınız sizi çözüme ulaştıracak. Emlak alım satım işlerini de halledebilirsiniz.

Aslan:
Önemli sözleşmeler, anlaşmalar ve eğitimlerin vaktinizi alacağı bir ay sizi bekliyor. Eylül sonuna kadar iletişim becerilerinizi kullanarak ikna etme konusunda başarılı olacaksınız.

Başak:
Finansal durumunuzu gözden geçirmek için Eylül ayını iyi değerlendirmelisiniz. İletişim becerilerinizi kullanarak daha fazla para kazanmak için farklı çalışma alanları yaratma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Terazi:
Kendinizi ortaya koymak ve anlatmak sizin için oldukça kolay olacak. Eylül sonuna kadar bu süreçte ilişkiler ve sosyal ortamlarda diplomatik yeteneklerinizi kullanarak karşımızdakileri etkileyebilirsiniz.

Akrep:
Eylül sonuna kadar kafanızı toplayıp hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı ortaya koymak için planlar yapma fırsatı yakalayacaksınız. Rüyalarınıza ve fikirlerinize kulak vermelesiniz.

Yay:
Sosyal hayatınızın renkleneceği bu ayda çevrenizde denge ve uyumu sağlamak sizin için kolay olacak. Diplomatik iletişim tarzınız ile etrafınızı etkileyebilir; keyifli sohbetlerle kendinizi geliştirebilirsiniz.

Oğlak:
Kariyerinde hayatınızda kendinizi anlatmak ve bir adım atmak için harika bir ay sizi bekliyor. Üstleriniz etkilemek, ikna etmek rahat iken bir yandan da ilişkilerinizde atılım yapabileceksiniz.

Kova:
Hukuki ve iletişimsel konuları çözüme ulaştırmak için güzel bir ay olacak. Eylül sonuna kadar ikna yeteneğiniz ve diplomatik iletişim tarzınız ile problemlerinizi çözüme ulaştırabilirsiniz.

Balık:
Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirler ile ilgili fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Bu konuda yetkililer ya da ailenizle görüşüp isteklerinizi ortaya koymalısınız. Mistik konulara merak salabilirsiniz. Aysegul  Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem