20 Eylül Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bu sabah sevdiğiniz ve çocuklarınızla yaratıcı ve hayattan keyif aldığınızı hissettiğiniz aktivitelerle vakit geçirebilirsiniz. İş ile ilgili tanışacağınız yeni kişilerle sağlam ilişkiler kurabilirsiniz.

Boğa:
Evinizde aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli bir güne başlayabilirsiniz. Bugünlerde tanışacağınız özel biri hayatınızı birleştirmeyi düşünebileceğiniz kişi olabilir.

Ikizler:
Çıkacağınız kısa bir seyahatte gelişiminiz için vakit ayırabilirsiniz. Eviniz ile ilgili girişimlerinizden somut sonuçlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız size öğle saatlerinde bir sürpriz yapabilir.

Yengeç:
Maddi konularda girişimlerinizin gelişime açık ve sağlam sonuçlar doğurabileceği bir gün olacak. Sözleşme ve anlaşmaları görüşmek için oldukça uygun. Kariyerinizde sürprizlere açık olun.

Aslan:
Bugünü keyifle, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte geçirebilirsiniz. Finansal konularda alacağınız risklerden olumlu ve geleceğe yönelik somut sonuçlar alabilirsiniz.

Başak:
Kendinizi şımartmak ve kendi iç sesinizi dinlemek için harika bir gün olacak. Kısa seyahatlerde tanışacağınız kişiler ile geleceğe yönelik önemli bağlantılar yapabilirsiniz. Maddi sürprizler olabilir.

Terazi:
Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz ile keyif yapacağınız ve yeni kişilerle tanışacağınız bir gün olabilir. Sosyal yaşantınız oldukça renkli. Kendi bakımınıza para harcayabilirsiniz.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili fırsatların kaçırılmaması gereken bir gün olacak. Tanışacağınız yeni kişiler size yeni fırsat kapıları açabilir. Sorumluluklarınızı ön planda tutmanızda fayda var.

Yay:
Oldukça yaratıcı ve orijinal fikirlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün. Akademik alanda ve uluslar arası arenada gelişiminiz için fırsatlar var. Fedakarlık yapmanız gerekebilir.

Oğlak:
Ailenizde yaşanan beklenmedik gelişmeler sonucunda gelir dışı kaynaklarınızda artış yaşanabilir. Yabancılarla ilişkileriniz oldukça iyi. Orgazasyonlarda sorumluluk alabilirsiniz.

Kova:
Çıkacağınız kısa seyahatlerde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerde şansınızın oldukça yüksek olduğu bugünde evlilik fikriniz varsa karar alabilirsiniz. Maddi şansınız açık.

Balık:
Maddi konularda yaşayacağınız sürprizler ile işinizde gelişim için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ikili ilişkilerde sorumluluk alacağınız ilişkilerin başlangıcı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova