3 Eylül Astrolojik Burç Yorumları

Koç: 
İşinizde yeni bir görev size liderlik vasıflarınızı sergileme fırsatı tanıyacak ve kariyerinizde güçlü bir pozisyon elde etmenizi sağlayacak. Akşam saatlerinde romantik bir program yapabilirsiniz.

Boğa:
Yaratıcı projelerde parlamanın tam zamanı. Analiz ve değerlendirme yetenekleriniz ile liderlik vasıflarınızı birleştirerek hukuki ya da akademik anlamda güçlenebilirsiniz.

İkizler:
Aileniz ile ortak gelirleriniz ve miras, kredi gibi gelir dışı kaynaklarınızı ele alarak yeni girişimlerde bulunma fırsatı yakalayacaksınız. Yeni bir ev alma ya da renovasyon çalışmalarına başlayabilirsiniz.

Yengeç:
Eşiniz veya ortağınızla ilişkilerinizi güçlendirmek adına yapacağınız anlaşma ya da sözleşme ile geleceğe sağlam adımlar atacaksınız. Kelimelerin güçlendirici yanını bir kez daha göreceksiniz.

Aslan:
Para kazanmak için atılacağınız bir projede önderliğiniz sizi kurumunuzda etkili ve önemli bir pozisyona taşıyacak. Sağlığınız ile ilgili kendinizi kuvvetli hissedeceğiniz bir gün geçireceksiniz.

Başak:
Hayatınızda ve ilişkilerinizde daha yaratıcı daha güvende daha güçlü hissedeceğiniz bir gün olacak. Kendinizi ortaya koymak ve ilham almak çok keyif verecek. Anın tadını çıkarın.

Terazi:
Kendinizi yenilemenin tam zamanı. Evinizde yaratıcılığınızı ve ilham gücünüzü kullanarak ortaya koyacağınız çalışmalar; kendinizi tazelenmiş ve yeniden doğmuş gibi hissettirebilir.

Akrep:
Sosyal organizasyon ya da takım çalışmalarında alacağınız görevler ile yeniden önemli imzalar atma fırsatı yakalayabilirsiniz. Topluluk önünde etkin pozisyondaki kişi olarak bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yay:
Kariyerinizde ve toplumda alacağınız liderlik görevleri sayesinde maddi durumunuzda çığır açacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Finansal olarak hiç olmadığınız kadar güçlü olacaksınız.

Oğlak:
Hukuki ve iletişim konularında kendinizi gösterme fırsatını iyi değerlendirin. Bu çalışmalarınız sayesinde kendinizi birey olarak daha kuvvetli, güçlü ve otorite figürü olarak hissedeceksiniz.

Kova:
Mistik konularda kendinizi ön plana atmıyor olmanız ilham gücünüz olmadığı ya da yeteneklerinizi ortaya koyamadığınız anlamına gelmiyor. Kendi içinizde bilge ve yaratıcı bir düşünürsünüz.

Balık:
Hizmet vermek ya da almak ve bunu yaparken liderliği elinizde tutmak kolay olacak. Toplumsal arenada güçlü ve etkili bir kişi olarak yer alacak ve bunun rahatlığını tadacaksınız.Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova