4 Eylül Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Kariyeriniz ile ilgili konularda istikrar ve güç sağlayacağınız adımlar atabilirsiniz. İş ilişkilerinizi güçlendirme çabası içine gireceğiniz bir süreç öncesinde çocuklarınızla ilgilenmek faydalı olacak.

Boğa:
Yaratıcılığınızı akademik arenada ortaya koyma arzunuz yetkili kişiler tarafından onaylanabilir. Çocuklarınızla vakit geçirmek sizi tatmin ederken evinizde dekorasyon değişiklikleri rahatlatabilir.

İkizler:
Ev alım satım gibi girişimlerde önemli kişilerden destek alabilirsiniz. İnşaat ya da kredi gibi onay beklediğiniz bir konu varsa bugün sonuç alabilirsiniz. Kardeşlerinizle keyifli sohbet yapabilirsiniz.

Yengeç:
Ortaklık ve ikili ilişkiler konusunda yine güçlü ve kuvvetli hissedeceğiniz bir gün olacak. Maddi konularda adım atmak için bugünü iyi değerlendirin. Sosyal hayatınız yarından itibaren renkleniyor.

Aslan:
Para ve iş dengesinin dizginlerini elinize alacaksınız. Atacağınız adımlar size finansal güç ya da nakit sağlayacak. Ikili ilişkilerde uyum ve harmoniyi bir arada tutma yeteneğinizi ortaya koyabilirsiniz.

Başak:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde aşk ve çocuklar kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacak. Egonuzu tatmin edecek işlere yoğunlaşırken dinlenmeye de fırsat ayırmalısınız.

Terazi:
Kendinize ayırdığınız zaman ile kendinizi yenilenmiş ve aileniz için daha güçlü hissedebilir; yapıcı yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli, romantik, sanat dolu bir akşam olabilir.


Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili katılacağınız bir organizasyonda farklı kişilerle tanışabilirsiniz. Sosyal bir organizasyonda tanışacağınız önemli bir kişi ile bir anlaşmaya imza atabilirsiniz.

Yay:
Kariyeriniz ile ilgili atacağınız adımların finansal durumunuza olan etkisinden mutluluk ve rahatlık duyacaksınız. Planlayacağınız uzak ve keyifli bir seyahatte aşkı bulabilirsiniz.

Oğlak:
Kendi hayatınıza yeniden yön vermem için farklı bir alanda eğitim ya da yüksek öğrenime adım atarak kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili görüşmeler yapabilirsiniz.

Kova:
Kendinizi ve bilinç altınızda yer etmiş fikirlerinizi çözebilmek için mistik öğretilerden yararlanmak kendinizi güçlü hissetmenizi sağlayacak. Eşinizle romantik bir gece planı yapabilirsiniz.

Balık:
Ilişkinizde romantizm, fedakarlık, liderlik ve duygusal tatmini bir arada yaşayabileceğiniz bir gün. Sosyal arenada eşinizin desteği ile kendinizi daha güçlü ve etkili hissedebilirsiniz.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova