5 Eylül Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Çalışma hayatınızda yeni ilişkiler kurmak için harika bir döneme giriyorsunuz. İşle ilgili organizasyonlara katılabilir; mevcut ilişkilerinizi gözden geçirerek daha kuvvetli bir bağ kurmaya çalışabilirsiniz.

Boğa:
Çocuklarınız ve sevdiğinizle keyifli vakitler geçirmek için fırsat yaratın. Romantizm kapınızı çalıyor ve hayattan tad aldığınızı hissetmenizi sağlıyor. Çocuklar yaratıcılığınıza ilham olabilir.

İkizler:
Evinizi güzelleştirmek, yeniden dekore etmek ve keyifli davetler vermek arzusu içinde olabilirsiniz. Kendi evinizde arkadaşlarınızla bir araya gelmek ve sosyalleşmek size keyif verecek.

Yengeç:
Kısa seyahatler, yeni kişiler ile tanışma fırsatı sunuyor. Önemli sözleşmeler öncesinde ilişkilerinizi olumlu yönde değerlendirme şansı yakalıyorsunuz. Telefon ve yazışma trafiği hızlanıyor.

Aslan:
Finansal durumunuzu değerlendirerek yeni gelir kapıları elde edebilirsiniz. İlişkilerinizi daha fazla kazanmak için kullanmaktan çekinmeyin. Kendiniz için biraz para harcamak size iyi gelebilir.

Başak:
Sosyal hayatınız şenleniyor ama en çok da aşk hayatınız! Kendinizi daha alımlı daha çekici hissedeceğiniz ve karşı tarafın da onaylayacağı bir döneme giriyorsunuz. Tadını çıkarmalısınız.

Terazi:
Uzun bir hafta sonu tatiline ne dersiniz? Kafanızı dinlemek, biraz kendi kendinize vakit geçirmek hem keyifli hem de huzur verici gelebilir. Kitap okumak, sanatsal faaliyetlere göz gezdirmek iyi gelecek.

Akrep:
Ajandanızın yoğun olacağı bir döneme giriyorsunuz. Hem organizasyonlar hem de arkadaşlarınızla bir araya gelerek anın tadını çıkaracaksınız. Keyifli sofralar, susmayan telefonlar sizi bekliyor.

Yay:
Kariyerinizde ilerlemek için gerekli olan unsurları ortaya çıkararak önemli kişileri devreye sokma yetinizin yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Diplomatik ve nazik tavrınızı ikna için kullanabilirsiniz.

Oğlak:
Sanatsal bir konuda eğitim almak isteyebilirsiniz. Bu güne kadar aldığınız eğitimleri ve kendi yeteneklerinizi değerlendirerek bir karar alabilirsiniz. Bu konuda seyahatler söz konusu olabilir.

Kova:
Gelir dışı kaynaklarınızla gerçekleştirmeyi planladığınız girişimleriniz için detaylı bir değerlendirme yapmalısınız. Bu planlarla ilişkilerinizi kullanarak somut adımlar atabilirsiniz.

Balık:
Aşk hayatınızdaki kıpırdanmalar kendinizi gözden geçirmeniz gerektiğinin sinyallerini veriyor. Ilişkide ne istiyorsunuz kararlı olmalısınız. Mevcut ya da yeni biri ile romantik günler bekliyor.Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova