6 Eylül Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Arkadaşlarınızla birlikte sosyal organizasyonlarda finansal konularda fikir alışverişlerinden mutlu olacaksınız. Akşam yeme, içmeyi abartabilir; şen sofralarda keyif yapabilirsiniz.

Boğa:
Eşinizin ya da ortağınızın kariyeriniz ike ilgili vereceği fikirlerden mutluluk duyacaksınız. Şans sizden yana. Evinizde bir araya geleceğiniz kişiler ile kariyeriniz ile ilgili bir kutlama yapabilirsiniz.

Ikizler:
İşiniz ile ilgili katılacağınız bir eğitim organizasyonu sizi mutlu edecek. Hem entellektüel tatmin hem de kendi fikirlerinizi ortaya koyma fırsatı çıkabilir. Akşam kısa bir seyahate gidebilirsiniz.

Yengeç:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili sevdiğiniz kişi ile birlikte konuşarak nasıl riskler alabileceğinizi tartabilirsiniz. Maddi konularda şanslı olduğunuz bu dönemde aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.

Aslan:
Eşinizle birlikte eviniz ve aileniz ile ilgili görüşlerinizi paylaşmaktan keyif alacaksınız. Romantik bir kutlama yapacağınız akşam programını eşinizle birlikte planlayabilirsiniz.

Başak:
Işinizle ilgili çıkacağınız kısa bir seyahat ya da katılacağınız bir eğitimde telefonlarınız susmayabilir. Bu durum sizi hoşnut edecek. Kendi gelişiminiz için akşamınızı ayırmak isteyebilirsiniz.

Terazi:
Çocuklarınızın eğitimi ya da hobi edinmek üzere gitmek istediğiniz bir kurs için harcayacağınız para keyifli olabilir. Sevdiğiniz ve arkadaşlarınızla keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Akrep:
Ailenizle duygularınız hakkında rahat rahat konuşmak size keyif ve rahatlık verecek. Akşam saatlerinde evinizde kariyeriniz ile ilgili konularda gelişiminize yönelik çalışmalar yapabilirsiniz.

Yay:
Kişisel gelişiminiz için eğitimlere, seminer ya da sempozyumlara katılmak önemli olduğu kadar kendinize vakit ayırmak da keyif verebilir. Farklı ülkelere seyahat planı yapabilirsiniz.

Oğlak:
Arkadaş ortamında paylaşacağınız fikirlerin onay görmesi ile kendinizi güvende hissedeceksiniz. Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda tutumlu davranmalı. Mistik konulara eğilebilirsiniz.

Kova:
Kariyerinizle ilgili beyin fırtınalarına katılabilir; yeni proje planlarında yer alabilirsiniz. Akşam saatlerinde eşinizle birlikte katılacağınız organizasyonda yeme-içmeyi abartmamalısınız.

Balık:

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova