7 Eylül Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün sosyal organizasyonlarda kendi fikirlerinizi ortaya koyma arzunuz yüksek olsa da maddi engeller sebebiyle kendinizi bastırılmış hissedebilirsiniz. Agresif tavırlara dikkat etmelisiniz.

Boğa:
Kariyer söz konusu olduğunda özgürlükçü, bilgiye dayalı düşünceyi arzu ediyorsunuz. Eşinizin bu konuda sizi engellediğini hissedebilir gün boyunca kendisine karşı tavır alabilirsiniz.

İkizler:
Akademik olarak ilerleme arzusu içindesiniz. Kendinizi geliştirme isteğinizi iş ve günlük rutininizin baltaladığını hissedebilirsiniz. İşinizle ilgili koşuşturmaca sebebiyle stres yapabilirsiniz.

Yengeç:
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili özellikle sevdiğiniz ile ortak gelirleriniz hakkında bireysel davranma arzunuzun engellendiğini hissedebilirsiniz. Yaratıcı ve sportif aktivitelere yoğunlaşın.

Aslan:
Ikili ilişkilerinizde eviniz ve aileniz sebebiyle ilerleyemediğiniz, hatta engellendiğinizi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerine doğru gergin tavırlar çatışmalara sebep olabilir.

Başak:
Işiniz sebebi ile kısa seyahatler, eğitimlere katılamadığınız, iletişiminizin ise yavaşlaması sebebi ile engellenmiş hissedebilirsiniz.  Kazalara ve sağlık sorunlarına karşı dikkatli olun.


Terazi:
Maddi durumunuzun hayatın tadını çıkarma, çocuklarla ilgili hedefler ya da hobilerinizi engellediğini hissedebilirsiniz. Akşam saatlerine doğru aşırı harcamalardan kaçının.

Akrep:
Kendi evinize çıkmak ya da hayalizdeki ideal aile yaşantısını oturtmak için yine önünüzdeki engel siz olabilirsiniz. Mevcut enerjinizi farklı alanlara aktarmak yerine spor faydalı olacaktır.

Yay:
Bilinç altınızda gelişmek, entellektüel paylaşımlarda bulunmak isterken bir yandan da kendinizi engelliyorsunuz. Kısa bir seyahat ya da sportif bir aktivite söz konusu ise kazalara karşı dikkatli olun.

Oğlak:
Maddi anlamda daha özgür ve yenilikçi adımlar atmak istiyorsunuz ancak soayal organizasyonlar ve gruplardaki yeriniz sebebiyle bu mümkün olmayabilir. Agresif tavırlardan kaçınmalısınız.

Kova:
Gelişiminiz, entellektüel paylaşımlarda bulunma gibi konulara kariyerinizin engel teşkil ettiğini düşünebilirsiniz. Daha hırsla çalışma isteği gelse de agresif olmaktan çekinmelisiniz.

Balık:
Yurtdışı seyahatler, eğitimler, hukuki konular hep sizi birşeylerden alıkoyuyor gibi hissedebilirsiniz. Acaba gerçekten mümkün mü? Kendi kendinizi engelliyor olabilir misiniz? Değerlendirmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem