8 Eylül Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Sezgilerinizin ve duygularınızın yoğun olacağı bugünde kendinizi yaratıcı projelere adayabilirsiniz. Iş yerinizde ilişkilerinizde gerginlikler olsa da akşam saatlerinde işler yoluna giriyor.

Boğa:
Sevdiğiniz kişi ile arkadaşlarınızla keyfe düşkünlüğünüz sebebiyle gergin sözler sarf edilebilir. Arkadaşlarınızla sanatsal aktivitelerde, ilham dolu keyifli bir öğle geçirebilirsiniz.

İkizler:
İşinizle ilgili hayalleriniz konusunda ailenizle konuşmalarınızda gerginlikler yaşanabilir. Yaratıcı projelere öğle saatlerini ayırmanız faydalı olur. Akşam finansal konular netleşiyor.

Yengeç:
Akademik hayatınız devam ediyorsa farklı kültürler, konular, felsefeler, inançlardan ilham alacağınız bir gün olacak. Hukuki konularda iletişimde gerginliklerden uzak durun.

Aslan:
Ailenizle birlikte ortak gelirleriniz konusunda hayalleriniz ile ilgili gerginlikler yaşayabilirsiniz. Aşırı harcamalardan uzak durun. Gün sonunda işinizde yaratıcı konularda destek alacaksınız.

Başak:
Eşinizle birlikte keyifli ve aktif bir gün geçirebilirsiniz. İletişimde agresif tavırlara etmelisiniz. Romantizm dolu bir öğle geçirmek elinizde. Yaratıcı projelere yoğunlaşmak iyi olabilir.

Terazi:
İş yerinizde yaratıcı işler ile ilgilenerek, potansiyel işlere odaklanmalısınız. Evinizde biraz dinlenmek ya da yanlız çalışmak iyi gelebilir. Akşam ailenizin desteği ile rahatlayacaksınız.

Akrep:
Kendinizi yaratıcı ve ilham dolu hissedeceğiniz bugünde ikili ilişkiler sizi zorlayabilir. Aşırı yeme içmeye dikkat. Beklediğiniz önemli bir haberi akşam saatlerinde alabilirsiniz.

Yay:
Ailenize karşı bazı fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Bu konuda kariyeriniz ile ilgili bir kişi ile çatışmalara girmeniz olası. Maddi konularda gelişmeler için akşamı bekleyin.

Oğlak:
Bugün sabah saatlerinde çıkacağınız seyahatlerde aksaklıklar çıkabilir; dalgınlığınız sebebiyle yaşadıklarınız başkalarına çatmanıza sebep olabilir. Akşama doğru daha dengeli hissedeceksiniz.

Kova:
Maddi gelirleriniz konusunda biraz hayalci davranabilirsiniz. Eşinizle bu fikirlerinizi paylaşmanız çatışmalara sebep olabilir. Aşırı harcamalardan uzak durmanızda fayda var.

Balık:
Sezgileriniz ve iç güdümlerimiz kuvvetli olsa da ikili ilişkilerde gerginlikler yaşayacağınız bir sabah olabilir. Romantizm ile hayal dünyasını karıştırmayın. Akşam arkadaşlarla rahat olacaksınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova