9 Eylül Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün Dolunay ile hayallerinizi hayata geçirmenin yollarını arayabilirsiniz. Maddi ve manevi yardım arzusunda olacaksınız. Şifalandırma, ruhsal ve yaratıcı çalışmalar için ilham alabilirsiniz. Sabah saatlerinde maddi destek alacağınız ve akşama doğru enerjinizin artacağı bir gün olacak.

Boğa:
Sosyal organizasyonlarda yaratıcı görevler alabileceğiniz ya da çocuklara yönelik çalışmalara girebileceğiniz bir gün olabilir. Dolunay ile arkadaş çevrenizdrn biri ile romantik anlar yaşayabilirsiniz.

İkizler:
Bugün gerçekleşecek Dolunay ile yaratıcı ve hayalinizdeki iş ile ailenize hizmet arasında kalabilirsiniz. Duygusal anlamda kararsızlıklar yaşayabilir; manevi tatmin arayışında olabilirsiniz.

Yengeç:
İdealleriniz, geleceğe yönelik hayallerinizi hayata geçirmek için sözleşmelere imza atmayı, yeni riskler almayı değerlendireceğiniz bir gün getiriyor Dolunay. Aktif ve yoğun bir gün.

Aslan:
Maddi konularda vermeniz gereken kararlar gün ışığına çıkıyor. Bugün Dolunay gelir dışı kaynaklarınızla daha fedakar ve hizmet odaklı davranma isteğinizi ortaya çıkarabilir.

Başak:
Bugün gerçekleşen Dolunay ile ikili ilişkilerdeki yerinizi sorgulayabilirsiniz. Verici, ilişkiye hizmet eden bir yaklaşımla geleceğe yönelik sağlam adımlar atabilirsiniz. Birlikte bir kaçamak planlayın.

Terazi:
İşiniz, sağlığınız ve yaşam tarzınıza Işık tutan bir Dolunay yeni bir günlük rutin benimsemenize sebep olabilir. Hizmet odaklı bir çalışma tarzı ve sağlıklı yaşam için spor ve hareket.

Akrep:
Katılacağınız sosyal organizasyonlarda yaratıcı işler ile hizmet, maddi-manevi yardımlaşma söz konusu olabilir. Aradığınız aşkı bulabilir; Dolunay ile romantik bir gün geçirebilirsiniz.

Yay:
Bugün gerçekleşen Dolunay ile ailenizle birlikte kariyerinizi ilgilendiren önemli konuları görüşebilirsiniz. Evinizde yapılması gereken değişikliklerde düzen ve nizam ön planda olabilir.

Oğlak:
İşinizle ilgili uzak-deniz aşırı bir yer ya da kısa mesafede deniz kıyısı bir yere seyahat etmeniz gerekebilir. Bugün gerçekleşen Dolunay ile yaratıcılığınız üst seviyede, iletişim akıcı olacak.

Kova:
Para konularını gündeme getirecek olan Dolunay hizmetlerinizin ve fedakarlıklarınızın karşılığını vurgulayabilir. Maaş zammı, bonus ya da ikramiye gibi konuları dile getirebilirsiniz.

Balık:
Bugün burcunuzda gerçekleşen Dolunay ile yaratıcılığınızı ve ilham gücünüzü ortaya koyabileceğiniz; hayallerinizi somutlaştırabileceğiniz fırsatlar sunacak. Iyi değerlendirin.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova