1 Ekim Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Güne kariyeriniz ile ilgili stratejik kararlarınızın olumlu finansal desteği alacağı haberi ile başlayabilirsiniz. Ikili ilişkilerde zorlayıcı etkiler karşısında fedakarlık yapmanız gerekebilir.

Boğa:
Hukuki konular, seyahatler ya da idealleriniz konusunda eşiniz ile aynı fikirde olacaksınız. İş yerinizde ilişkilerde zorlanmalar olabilir. Arkadaşlarınızla keyif yapmak iyi gelecek.

İkizler:
İş ile ilgili yaratıcı projelere finansal kaynak bulmak sizi mutlu edecek. Sevdiğiniz ile ortak gelirleriniz konusunda çatışabilirsiniz. Maddi yapınızı yeniden yapılandırabilirsiniz.

Yengeç:
İkili ilişkilerinizde ve stratejik ortaklıklar ile ilgili yaratıcı fikirlerinize eşinizin desteğini alacaksınız. Aile içi bazı gerginlikler yaşanabilir. Ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Aslan:
İşiniz ile ilgili konularda aile bireylerinizden fikir alabilirsiniz. İkili ilişkilerde iletişimde kırgınlıklar olabilir. İş yerinizde köklü değişiklikler yapma arzusunda olabilirsiniz.

Başak:
Yaratıcı işlerinizi işe dönüştürmek için kendi içinizde bir güç hissedeceksiniz. İletişimde başarılı olacağınız bugünde maddi konular ile ilgili kişilerle ilişkilerinizde problemler olabilir.

Terazi:
Evinizle ilgili gerçekleştirmek istediğiniz işler için aile bireyleri ile rahat bir iletişim sağlayabileceğiniz bir sabah olacak. Kadın erkek ilişkilerinde aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

Akrep:
Yaratıcı projeler için ilham alabileceğiniz ve somut adımlar atabileceğiniz bir gün. Sözleşme ve anlaşmalara imza atabilme ihtimaliniz söz konusu olabilir. Fedakarlıklar gündeme gelebilir.

Yay:
Kendi zihninizdeki projeleri hayata geçirmek için yatırım yapmanız gerekebilir. Aileniz size manevi olarak destek verebilir. Sosyal çevreniz ile ilişkilerde zorlanabilirsiniz.

Oğlak:
Kendi özgürlüğünüzün ve bağımsızlığınızın önemli olduğu bugünlerde sosyal çevrenizden fikirlerinize destek alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili kişilerle çatışmalar yaşanabilir.

Kova:
Kendinizi stratejik olarak hazır hissetmediğiniz bir durumda tedirgin olsanız da kariyeriniz ile ilgili olumlu haberler alacaksınız. Uzak seyahatler, hukuki konularda aksaklık çıkabilir.

Balık:
Idealleriniz uğruna sosyal organizasyonlarda stratejik görevler alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla maddi konularda problemler çıkabilir; ancak kilit isimlerle çalışmaktan çekinmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem