10 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kariyeriniz ile ilgili finansal kararlarınıza destek bulabileceğiniz bir sabah olacak. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bügünde yeme, içme, keyife aşırı harcamalar yapmaktan çekinmelisiniz.

Boğa:
Yabancılar, uluslararası ilişkiler gibi konularda güçlü kişilerden destek alıyorsunuz. Gün boyunca ortaklıkları gözden geçirirken, gece evde ya da iş yerinde çalışanları değerlendirebilirsiniz.

İkizler:
Bugün dinlenmek, meditasyon vb çalışmalar yapmak, kendi ruhunuzu dinlemek için uygun bir gün. Kendi içinize dönmekte aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz.

Yengeç:
Eşiniz ve ortağınızın sizi sosyal arenada desteklediği bir gün olacak.  Aşırı harcamalara karşı dikkat etmelisiniz. Yaratıcılık konusunda kendinizi tıkanmış hissettiğiniz anlar olabilir.

Aslan:
Bugün kariyeriniz ile ilgili konularda daha duyarlı daha sezgisel olabilirsiniz. Sağlam adımlar atmak isterken aşırıya kaçmanız mümkün. Aile içi iletişimde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

Başak:
Yaratıcılığınızı kuvvetli biçimde akademik alanda ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. İletişimde ve seyahatlerde aksaklıklar yaşanabilir. Kendi eksiklerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Terazi:
Maddi konularda yeni bir adım atmak için pek uygun bir gün olmamakla birlikte; aile büyüklerinizin desteği ile finansal yapınızı değerlendirebilirsiniz. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz.

Akrep:
İkili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda daha sağlam kararlar almak istediğiniz ancak duygularınız ve fikirleriniz arasında kaldığınız bir gün olabilir. Kardeşleriniz destek verebilir.

Yay:
İş yerinizde çalışmalarınıza maddi destek bulabileceğiz bir gün olacak. Duygularınız ve düşüncelerinizi toparlamak; ruhsal konularda okumalar yapmak için günü değerlendirebilirsiniz.

Oğlak:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bügünde köklü değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Maddi konularda aşırılara kaçmamalı ve temkinli davranmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili yeni adımlar atmak için pek uygun bir olmayabilir. Kararlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Eşinizin desteği sizi mutlu edecek. Duygusal paylaşımlar olabilir.

Balık:
İş yerinizde duygusal patlamalar yaşanabilir. Sosyal çevrenizden önemli birinin desteği rahat etmenizi sağlayacak. Finansal durumunuzu yeniden gözden geçirebilirsiniz.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem