11 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün eşiniz ya da ortağınız ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Romantik bir sürprizden, ilişkinizde daha özgür bir yapıya kadar herşey olabilir. Ailenize yeni biri katılabilir.

Boğa:
İş yeriniz, çalışma tarzınız ile ilgili ani ve beklenmedik kararlar verebilirsiniz. Evden veya daha özgür çalışmak, daha sağlıklı bir yaşam için kötü alışkanlıklarınızdan vaz geçmek söz konusu olabilir.

İkizler:
Arkadaş çevrenizden biri ile sürpriz bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Ailenize yeni biri katılabilir. Yaratıcılığınızı kendinizi ifade ederek ortaya koyacağınız projelere yönlendirmelisiniz.

Yengeç:
Kariyerinizdeki beklenmedik gelişmeler aile yaşantınıza yansıyor. Evinizi sürpriz bir şekilde değiştirmek ya da radikal harcamalarla evinizde değişiklikler yapmak söz konusu olabilir.

Aslan:
Hayatınızı, ideallerinizi, yaşam felsefenizi değiştirmek ve bunu aniden yapmak tam da size göre! Kendinizi hazır hissetmiyor olabilirsiniz ancak kardeşleriniz en büyük destekçiniz.

Başak:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili beklenmedik gelişmeler kazançlarınızı yeniden yapılandırmanız için adım atmanıza sebep olacak. Hayal gücünüz ve sezgilerimize güvenin.

Terazi:
Ikili ilişkilerinizde beklenmedik gelişmelerin hayatınızı alt üst edeceğini düşünseniz de ne istediğinize karar vermeniz için bir sürecin başlaması daha hayırlı olabilir. Kendinize ve gücünüze güvenin.

Akrep:
Yaşantınızda beklenmedik gelişmeler olabilir. Sağlığınıza özellikle dikkat edin. Günlük yaşantınızı değiştirmenizi gerektirebilecek değişiklikler için hazırlıklı olun. Kariyerinizde şanslı olacaksınız.

Yay:
İlişkinizde kendinizi ortaya koymak ve bir olmak arasında gelip giderken beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Yanlızsanız arkadaş çevrenizden biri ile aşka tutulmanız an meselesi.

Oğlak:
Eviniz ya da aile yaşantınız ile ilgili değişiklikler gündeme gelmişken kariyeriniz ile ilgili değişiklikler de beraberinde geliyor. Ortak gelirleriniz konusunda rahat olacaksınız.

Kova:
Düşünceleriniz Işık hızı ile değişiyor ve siz de bu değişime ayak uydurmaya çalışıyorsunuz. Ideallerinizi gözden geçirirken size destek olan kişilere dikkat edin. Ikili ilişkilerden yana şansınız açık.

Balık:
İş yerinizde değişiklikler sebebiyle gelirleriniz ile ilgili beklenmedik olaylar olabilir. Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda destek alabileceğiniz için rahat olacaksınız. İşten yana şanslısınız.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova