12 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün sabah saatlerinde fikirlerinizde kararsızlıklar, iletişimde ve seyahatlerde belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra yaşayacağınız sürprizler sayesinde yeni bilgiler edinebilirsiniz.

Boğa:
Bu sabah arkadaşlarınızla maddi konularda belirsizlik ve karmaşa yaşayabilirsiniz. Orijinal fikirlerinizi ortaya koyarak kendinizi güvende ve keyifli hissedebilirsiniz.

Ikizler:
Kariyeriniz ile ilgili konularda belirsiz ve kararsız duygular içinde olacağınız bir sabah olabilir. Arkadaşlarınızın sürprizi ile keyifli ve entellektüel paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir gün geçecek.

Yengeç:
Idealleriniz ve hayat felsefeniz konusunda kafanız karışık olabilir. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler öğleden sonra hayaller kurmanızı sağlayacak.

Aslan:
Güne başlarken karışık duygularınızı arkadaşlarınızla paylaşmakta zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra ortaya çıkacak beklenmedik bir uzun seyahat planını arkadaşlarınızla yapabilirsiniz.

Başak:
Eşinizle kariyeriniz ile ilgili sabah saatlerinde aynı fikirde olmayabilirsiniz. Finansal konularda beklenmedik sürprizler ile kariyeriniz ile ilgili kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak.

Terazi:
İşinizle ilgili belirsizlikler sabah saatlerinizin karmaşa içinde geçmesine sebep olabilir. Öğleden sonra eşinizin sürprizi ile keyifli vakit geçirebilir; entellektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Akrep:
Sabah saatleri gelir dışı kaynaklarınızla yeni riskler almak için pek uygun olmayabilir. Mistik konularla ilgilenebilirsiniz. İşinizde beklenmedik bir sürpriz durumu hareketlendirecek.

Yay:
Eşinizle seyahatler, kardeşler vb konularda aynı fikirde olamayabilir; belirsiz duygular içinde olabilirsiniz. Birlikte sürprizlerle dolu keyifli bir öğleden sonra geçirebilirsiniz.

Oğlak:
İşinizle ilgili yazışma, sözleşme vb konularda belirsizlikler yaşanabilecek bir sabah olacak. Günün ikinci yarısında aile içinde sürprizler işinizle ilgili fikirlerinizi değiştirecek.

Kova:
Keyif ve rahatınız için yaptığınız harcamalarda belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Hoş bir sürpriz ile kısa bir seyahate çıkabilir; öğleden sonranızı yakın akrabalarınızla geçirebilirsiniz.

Balık:
Eviniz ya da emlak işleri ile ilgili konularda belirsizliğin hakim olduğu bir sabah olacak. Günün ikinci yarısında maddi alanda hoş bir sürpriz ile birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova