13 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olacak. Bekarsanız yeni bir aşkla geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz. Evli ya da birlikte iseniz ciddi kararlar alabilir; çocuk haberi alabilirsiniz.

Boğa:
Uzun süredir ev ve iş hayatınız arasında bu kadar uyumlu ve rahat bir süreç geçirmediğinizi düşünebilirsiniz. Evinizde ve iş yerinizde çalışanlarla aranız oldukça iyi olacak.

İkizler:
Romantik ve keyifli bir hafta başlangıcı sizi bekliyor. Özel ve iş ilişkilerinizde olumlu adımlar atma fırsatı yakalayacaksınız. Hayatın tadını çıkaracağımız kısa seyahatler olabilir.

Yengeç:
Evinizi değiştirmek ya da yeniden dekor etmek için yılın en şanslı günleri ile haftaya başlıyorsunuz. Sanatsal objelere ya da evinizde sosyalleşebileceğiniz organizasyonlara yatırım yapabilirsiniz. 

Aslan:
Ikili ilişkilerden yana şanslı bir kaç gün sizi bekliyor. Romantizmin keyfini çıkaracaksınız. Ortaklıklar, yakın akrabalarla işler ile ilgili sözleşmeler ya da anlaşmalar yapılabilir.

Başak:
Hiç hesapta olmayan yüksek meblalı satın almalar gündeminize gelebilir. Ay sonuna kadar önemli adımlarınızı iyi düşünmeli ve karar vermelisiniz. Gelirler açısından da şanslı olacaksınız.

Terazi:
Sosyal hayatınızın hareketleneceği ve farklı ve önemli kişilerle tanışabileceğiniz bir kaç gün olacak. İşiniz ile ilgili önemli kontaklar olabileceği gibi romantik bir ilişki başlangıcı da olabilir. 

Akrep:
Işinizle ilgili beklenmedik birileri ile iletişime geçebilir ve tanışabilirsiniz. Bu kişilerin ileride kariyerinize olan etkisini şimdiden öngöremeyebilirsiniz ancak organizasyonlar aktif olmakta fayda var.

Yay:
Yaşantınız hareketleniyor. Farklı görüşler, felsefelerden kişilerle sosyal organizasyonlarda tanışabilirsiniz. Uzak seyahatlerde farklı kültürden biri ile aşka tutulmanız da söz konusu olabilir.

Oğlak:
Kariyeriniz ile ilgili bir organizasyonda tanıyacağınız yeni kişilerle girişimleriniz için finansman sağlayacabileceksiniz. Gelir dışı kaynaklarınız hakkında olumlu gelişmeler kapınızda.

Kova:
Hayatınızı kurmak istediğiniz doğrultuda, benzer idealleri paylaştığınız biri ile tanışabilirsiniz. Birlikteliğiniz var ise bu kişi ile geleceğe yönelik adımlar atmanız söz konusu olabilir.

Balık:
Yaratıcılığınızı kullanarak işinizi genişletme fırsatı yakalayabileceğiniz bir gün olacak. Farklı gelir kaynakları ve yatırım fırsatları ortaya koyabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova