14 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:

Günün ilk yarısında evinizde yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Gün boyunca ikili ilişkilerde ve aşkta şans devam ediyor. Geceye doğru aile büyükleriyle kariyer ile ilgili çatışmalar olabilir.

Boğa:

İşiniz ile ilgili finansal konularda onay almak için harekete geçebileceğiniz bir gün olacak. Ailenizin de bu konuda desteğini alacaksınız. Ancak yazılı metinlere imza atarken dikkat edin.

İkizler:

Kariyeriniz ile ilgili yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir sabah olacak. İkili ilişkiler konusunda hareketli ve romantik bir gün geçirebilirsiniz. Maddi konuları çok zorlamamalı.

Yengeç:

Farklı kültürlerden ilham alabilir, uzak seyahatlere çıkabilirsiniz. İşiniz ile ilgili koşuşturmalarınıza ailenizin desteğini hissedeceksiniz. İkili ilişkilerde geceye doğru çekişmeler olabilir.

Aslan:

Güne sporla başlamak, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Kısa ve romantik bir seyahat ile aşka tutulabilirsiniz. Mistik konulara yönelmek için güzel bir gün olacak.

Başak:

Arkadaşlarınız vasıtası ile romantik bir buluşma gerçekleşebilir. Evinizde halledilmesi gereken işler, emlak alım satım, dekorasyon değişiklikleri vb için başlangıcı bugün yapabilirsiniz.

Terazi:

İş yerinizde beyin fırtınaları, yaratıcı konular hakkında toplantılar yapmak için uygun bir sabah olacak. Kısa bir seyahate çıkabilir; sözleşme vb iş birlikleri için harekete geçmek isteyebilirsiniz.

Akrep:

Sanatsal yaratıcılığınızı farklı kültürler ve felsefelerden ilham alarak ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Maddi konularda yeni adımlar atmak isteseniz de dikkatli olmakta fayda var.

Yay:

Aileniz ile maddi konularda anlayışlı ve karşılıklı fedakarlıklar gösterebileceğiniz bir sabah. Gün genelinde aktif ve enerjik olacaksınız. Uluslararası arenada şanslı olacaksınız.

Oğlak:

Kariyeriniz ile ilgili konularda yeni kişilerle tanışabileceğiniz ve önemli pozisyonlardaki kişilerin desteğini alabileceğiniz bir gün olacak. Romantik ve duygusal anlar yaşanabilir.

Kova:

Yabancı arkadaşlarınız var ise onlarla birlikte hareketli bir gün geçirebilir ya da uluslararası konularda sosyal organizasyonlarda görev alabilirsiniz. Romantik ve yaratıcı bir gün.

Balık:

Sanatsal yaratıcılığınızı ortaya koymak için verimli ve keyifli bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili yeni girişimlerinize, tanışacağınız yeni kişilerden destek alabilirsiniz.

 


-- 
Ayşegül Kuyumcu Türker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova