15 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Enerjinizin yüksek olduğu bügünde özel ilişkilerde alınganlık, yanlış anlaşılmalar ve duygusal anlaşmazlıklar ön planda. Ilişkilerde güç çekişmeleri yaratacak konulardan uzak durmakta fayda var.

Boğa:
İş yerinizde koşuşturmacalı ve hareketli bir gün olacak. Önemli kişilerle görüşmeler, sözleşme ve anlaşmalar; kısa seyahatler konularında aksaklıklar, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

İkizler:
Maddi konularda alınacak aksiyonlarda ilgili şansınızı çok zorlamamanız faydalı olur. Çocuklarınızla ilgili finansal konularda beklenmedik gelişmeler ve zorlanmalar yaşanabilir.

Yengeç:
Aileniz ile ilişkilerinizde aşırı duygusal ve alınganlık, kırıgınlık, yanlış anlaşılmaların yaşanabileceği bir gün olacak. Emlak işlerinizde bugün ilerleme kaydetmek pek mümkün olmayabilir.

Aslan:
Bugün kardeşlerinizle ya da yakın akrabalararınızla duygusal çekişmeler yaşayabilirsiniz. Fedakarca tutumunuz yanlış anlaşılabilir. Önemli yazışmalar, sözleşmelere dikkat.

Başak:
Emlak işleri ile ilgili konularda harekete geçebileceğiniz bir gün daha. Arkadaşlarınızla maddi konularda alınganlıklar, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Duygusal tepkilerden kaçının.

Terazi:
İlişkilerde beklenmedik duygusal çıkışlar yaşayabileceğiniz bir sabah olacak. Özellikle kariyeriniz ile ilgili konularda çekişmeler ve yanlış anlaşılmalardan uzak durmanız faydalı olacaktır.

Akrep:
Duygularınızı ortaya koymakta zorlanabileceğiniz bir gün olacak. Karşılıklı alınganlıklar yerine güç savaşlarını bir kenara bırakıp sevdiklerinizle birlikte olmanın tadını çıkarın.

Yay:
Duygusal anlamda arkadaşlarınızla yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz bir gün. Mistik konular, ruhsal çalışmalara eğilmek daha faydalı olabilir. Sportif faaliyetlere vakit ayırabilirsiniz.

Oğlak:
Sabah saatlerinde aileniz ve eşinizle beklenmedik duygusal gerginlikler yaşanabilir. Arkadaşlarınıza karşı sorumluluklarınız ilişkinizde kısıtlayıcı unsurlar oluşturabilir.

Kova:
İşinizle ilgili kısa seyahatler ya da sözleşmeler ile ilgili sabah saatlerinde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Duygusal zorlanmaların sağlığınızı etkilemesine izin vermemeye çalışmalısınız.

Balık:
Kariyeriniz ile ilgili konularda cesur, atak ve enerjik olacağınız bir gün. Maddi riskler almak için pek uygun bir gün değil. Duygusal yaratıcılığınızı hobilerinize ya da çocuklarınıza yönlendirin.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova