17 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Eşiniz ya da ortağınızın uluslar arası arenada hareket edebilmesi için gerekli adımlar atılacak. Birlikte hayatın tadını çıkaracağınız, uzun, romantik bir seyahat planı yapabilirsiniz.

Boğa:
İş yerinizde fikirlerinizi diğer kişilere rahatlıkla aktarabileceğiniz ve girişimlerinizde cesur ve atak davranabileceğiniz bir gün. İletişim konusunda aksaklıklar çıkabilir.

Ikizler:
Romantik ilişkilerinizde yeni adımlar atmak ve duygularınızı ortaya koymak için güzel bir gün. İletişim gezegeninin aksaklıklara yol açabileceğini hatırlayarak dikkatli olun.

Yengeç:
Evinizle ve Ailenizle ilgili çözümlenmesi gereken problemlerle ilgilenebilirsiniz. Aile içi ilişkiler, yanınızda çalışan yardımcılarla ilgili görüşmeler yapabilir; işlerinizi toparlayabilirsiniz.

Aslan:
Tanıyacağınız yeni kişilerden ilham alarak yaratıcılığınızı ve iletişim gücünüzü ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Farklı ortamlar, kısa seyahatler romantik fırsatlar sunabilir.

Başak:
Emlak alım satım işleri ile ilgili aksiyon almak isteyebilirsiniz. Finansal durumunuzu ayarlamış olabilirsiniz ancak iletişimde aksaklıklar, yanlış anlaşılma olabileceğini göze almalısınız.

Terazi:
Sosyal organizasyonlara katılmak üzere kısa seyahatlere çıkabilir; konferans, seminer, eğitim vb katılabilirsiniz. Tanışacağınız yeni kişilerle iş konusunda birlikte harekete geçebilirsiniz.

Akrep:
Para harcamak konusunda istekli ve agresif olabilirsiniz. Kararlarınızı iyi değerlendirip, sonradan pişmanlık duymayacağınız satın almalar yapmanız faydalı olacaktır.

Yay:
Eski bir arkadaşınız ile bir araya gelebilir; birlikte yaratıcı işler için fikir çalışmaları yapabilirsiniz. Önceden tanıdığınız bir kişi ile romantik bir karşılaşma yaşanabilir.

Oğlak:
Kariyeriniz ile ilgili organizasyonlara katılmaktan çekinmemelisiniz. Tanışacağınız yeni kişiler ileriye yönelik adımlar atmanıza yardımcı olabilir. Kararsızlığınızı yenebilirsiniz.

Kova:
İdealleriniz ve hayalleriniz uğruna sosyal organizasyonlarda hareketli görevler alabilirsiniz. Uzak bir seyahatte romantik bir tanışma söz konusu olabilir. Arkadaş çevrenizden yabancı biri ile aşk da..

Balık:
Finansal alanda güçlü ve kariyerinizi ileri taşıyabilecek projelere yatırım gücü bulunan kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Fikirlerinizi düzgün olarak aktarabileceğiniz ortamlar olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem