18 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabah finansal sorumluluklarınız sebebiyle hayatın tadını çıkarmakta zorlandığınızı hissetseniz de öğleden sonradan itibaren bulutlar dağılıyor. Keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Boğa:
Eşinize karşı ailevi sorumluluklarınızı yoğun hissedeceğiniz bir sabah olacak. İşinizle ilgili yeni kişiler tanıyabileceğiniz; yeni bağlantılar kurabileceğiniz bu öğleden sonrayı iyi değerlendirmelisiniz

İkizler:
İşinizle ilgili sorumluluklarınızı ele aldığınız bir sabahın ardından keyifli bir öğleden sonra geçebilir. Kısa seyahatler, arkadaşlarla keyif sofraları ya da sevdiğinizle hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

Yengeç:
Sabah saatlerinde çocuklarınızla vakit geçirerek hafta içi görüşmediğiniz vakitleri telafi edebilirsiniz. Öğleden itibaren evinizde, dostlarla ya da sevdiğinizle keyif yaparak geçebilir.

Aslan:
Evinizde yapmanız gereken işleri halletmenin ardından kısa ve romantik bir seyahate çıkabilir; haftasonunun keyfini sevdiğinizle birlikte çıkarabilirsiniz. Sezgileriniz oldukça güçlü.

Başak:
Bu sabah kardeşlerinizle ya da yakın akrabalarınızla birlikte yapmanız gereken işler olabilir.  Sonrasında alışveriş yaparak keyifli bir gün geçirmeniz mümkün olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova