19 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Günün ilk yarısını işinizle ilgili detaylı işler ele alarak geçirebilirsiniz. Analizler, araştırmalar yapılabilir. Öğleden itibaren daha ruhsal ve yaratıcı işler ilginizi çekecek. Sinemaya gitmek keyif verebilir.

Boğa:
Çocuklarınızla ilgili görevlerinizi yerine getirmek için titiz ve bir yandan da huzursuz hissedeceğiniz bir sabah olabilir. Arkadaşlarınızla bu dünyayı unutup keyif yaparak günü bitirebilirsiniz.

İkizler:
Evinizde yapılması gereken işleri toparlamak üzere kolları sıvayacağınız bir güne başlıyorsunuz. Öğleden itibaren kariyeriniz ile ilgili daha hayalperest, daha yaratıcı işlere eğilebilirsiniz.

Yengeç:
Kardeşler ve yakın akrabalarınızla ideallerinizi paylaşmak ve onay almak arzusu içinde olabilirsiniz. Uçuk be ayağınızın yere basmadığını düşünebilirler. Biraz huzursuz olabilirsiniz.

Aslan:
Maddi konularda analizler yapmak; değerlendirmeler yapmak faydalı olabilir. Belirsiz ortak gelirler konusu duygusal olarak huzursuz hissetmenize sebep olabilir. Akışına bırakmak faydalı olabilir.

Başak:
Bugün kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Ikili ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Eşinizle romantik bir öğleden sonra geçirebilir; birlikte ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz.

Terazi:
Kendi düşüncelerinizi toparlamak, araştırmak, fikirlerinizi değerlendirmek için kendi kendinize vakit geçirebilirsiniz. Rahatlamak için meditasyon, yoga vb yapmanız faydalı olabilir.

Akrep:
Sosyal organizasyonlarda aldığınız görevleri elinizden çıkarmak içn çalışmalar yapacağınız bir sabah olabilir. Öğleden sonrayı keyfe keder, çocuklarınızla birlikte geçirebilirsiniz.

Yay:
Kariyeriniz ile ilgili somut olmayan konuları toparlamak, analizler ve değerlendirmeler yaparak huzursuzluğunuzu atmak için kullanabileceğiniz bir sabah olacak.

Oğlak:
Ideallerinizi gerçekleştirmek için araştırmalarınızı danışmanlara gösterebileceğiniz bir sabah olacak. Iletişimde aksaklıklar; yanlış anlaşılmalar olabileceğinden dikkatli olmalı.

Kova:
Finansal durumunuzu gözden geçirmek bir nevi huzursuzluğunuzu atmak için gerekli olabilir. Günün ikinci yarısında aşırı harcamalar, alışveriş sizi yorabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Balık:
Ikili ilişkilerinizi sürekli değerlendirmek bu sabah sizi biraz zorlayabilirve huzursuz hissetmenize sebep olabilir. Kendinizi rahatlatmak ve akışına bırakmak önemli olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem