2 Ekim Astrolojik Burç Yorumları

Koç:                                                                                                                                          Kariyerinizde olan gelişmelere karşı beklenmedik tavırlarınız şok etkisi yaratabilir. İşiniz ile ilgili gelir dışı kaynaklar ile stratejik kararlar almanız ve somut adımlar atmanız gerekebilir.

Boğa:
Sabah hukuki konularda yeni bir adım atmak ya da uzun bir seyahate çıkmak pek doğru olmayabilir; beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerde ciddi adımlar atılabilir.

İkizler:
Finansal açıdan geleceğe yönelik sağlam adımlar atmak isterken sosyal çevrenizde beklenmedik gelişmeler sizi şaşırtabilir. İş yerinizde sorumluluklarınız sizi organize olmaya yönlendiriyor.

Yengeç:
Ortaklıklar ve ikili ilişkilerinizde sağlamcı hareket etmek istediğiniz bugünde kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler sizi zorlayabilir. Çocuklarınızla ilgili sorumluluklar ağır basacak.

Aslan:
İşiniz ile ilgili çalışmalarınızın yanı sıra beklenmedik hukuki ya da uluslar arası problemler ile karşılaşabilirsiniz. Ailevi sorumluluklarınız günlük rutininizi etkileyebilir.

Başak:
Yaratıcı projelerinizi hayata geçirme hayalleriniz, gelir dışı kaynaklarınızda beklenmedik gelişmeler sonucu sekteye uğrayabilir. Önemli bir sözleşme ya da anlaşma gündeme gelebilir.

Terazi:
Eşiniz ile ilgili beklenmedik olumsuz gelişmeler ailenizde şok etkisi yaratabilir. Öğleye doğru finansal sorumluluklarınız sebebi ile eviniz ve aileniz ile ilgilenmeniz gerekebilir.

Akrep:
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler sebebiyle kısa bir seyahate çıkabilir ya da işiniz sebebiyle çıktığınız bir seyahatte beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Sorumluluklarınız ön planda.

Yay:
Yaratıcı projelerinizi sağlam ve somut adımlarla paraya çevirme şansı bulabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilinç altından sizi yönlendirebileceği bir gün olabilir.

Oğlak:
Ailenizle ilgili beklenmedik gelişmeler hayatınızda somut ve sağlam adımlar atma arzunuzu ortaya çıkarabilir. Çevrenizden önemli ve güçlü bir kişinin desteğini alabilirsiniz. Akşam saatleri ağır geçecek.

Kova:
Bugün kısa yolculuklara çıkmak pek iyi bir fikir olmayabilir. Beklenmedik olumsuz gelişmeler canınızı sıkabilir. Kariyeriniz ile ilgili konularda somut adımlar atabilir; sorumluluk alabilirsiniz.

Balık:
Sosyal organizasyonlarda ciddi görevler alma arzusu içinde olsanızda sabah saatlerinde beklenmedik finansal gelişmeler sizi zorlayabilir. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem