22 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
İkili ilişkilerde denge ve uyumun ön planda olacağı bugünde sabah saatlerinde kariyeriniz ile ilgili önemli kişilerle zorluklar yaşanabilir. Eşinizle beklenmedik çatışmalar olabilir. 

Boğa:
İş yerinizde yabancılar ve hukuki konularda güç çekişmelerinin ön plana çıkacağı bir sabah olabilir. Beklenmedik sürtüşmelere karşı hazırlıklı olun. Akşam zihniniz daha rahat olacak. 

İkizler:
Çocuklarınızla ilgili konularda duygusal olarak kökten değişikliğe gidebilirsiniz. Finansal risk almak için uygun bir gün olmayabilir. Arkadaşlarınızın sürprizleri sizi çok mutlu etmeyebilir.

Yengeç:
Sabah eşinizle aileniz ve eviniz kaynaklı duygusal patlamalar yaşanabilir. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler hareketli bir öğleden sonra geçirmenize sebep olacak.

Aslan:
İş yerinizde etkin ve otorite figürü kişilerle iletişimde zorlu anlar yaşayabileceğiniz bir sabah olacak. Sonrasında ise seyahatlerde beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olun.

Başak:
Çocuklarınız ve sevdiğinizle ilişkinizde dengeyi yakalamaya çalışırken; maddi konularda duygusal patlamalar yaşanabilir. Ortak gelirleriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi:
Ikili ilişkilerde huzur ve denge aradığınız bugünde aile büyükleri ile güç çekişmeleri yaşamak sizi zorlayabilir. Eşinizle ortaya çıkabilecek ani çıkışlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Akrep:
Kendinizi evinizde sanat terapisine kapatabileceğiniz bir gün olacak. Film izlemek, meditasyon vb ile sakin kalarak işinizde ve otorite figürleri ile olası güç çekişmelerini önleyebilirsiniz.

Yay:
Hayatın tadını çıkarmak istediğiniz ve ilişkilerinizde denge aradığınız bir noktada maddi olaylar köklü bir değişime giderek sosyal çevrenizdeki kişileri değiştirebilirsiniz.

Oğlak:
Kariyeriniz ile ilgili organizasyonlarda yeni kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Güçlü liderliğiniz dengeleri yerinden oynatabilir. Evinizle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir.

Kova:
Idealleriniz ve hayat felsefeniz ilişkilerinizin etkisiyle köklü değişime uğraması rahatsız edebilir. Seyahatlerinizde aksaklıklar, beklenmedik kazalara karşı dikkatli olun.

Balık:
Maddi konularda dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Sosyal çevrenizden önemli biri ile konuda çatışmalar yaşanabilir. Risk almaktan kaçınmanız faydalı olabilir. 
Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem