23 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:

Bugün öğleden sonradan itibaren daha derin duygular içinde hissedeceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Özellikle ikili ilişkiler ve ortak kazançlar konusu daha fazla gündemde olacak.

Boğa:

İkili ilişkilerinizde siyah ve beyazların daha yoğun hissedileceği; orta yolu bulmak yerine tamamen kazanmak ya da bırakmak temalarının ön planda olacağı bir aylık bir sürece giriyorsunuz.

İkizler:

Günlük düzeniniz, yaşam tarzınız ve iş yaşantınız ile ilgili köklü güzel değişiklikler yapabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Size bağlı çalışan kişilerle ilgili özgün değişiklikler de yapabilirsiniz.

Yengeç:

Yeni bir aşk, yaratıcı yeni projeler, sizi heyecanlandıracak riskler ufukta. Ailenize katılacak yeni bir bebeğin haberini bu ay içinde alabilirsiniz. Sevdiğinize karşı tutkulu bir aşkla bağlanacaksınız.

Aslan:

Evinizde yapacağınız değişiklikler sizi duygusal olarak tatmin etmeli. Önümüzdeki bir ay süresince farklı bir yol seçebilirsiniz. Evinizi değiştirebilir; mobilyalarınızın tamamını yeni bir tarzda seçebilirsiniz.

Başak:

Kardeşlerinizle ilişkilerinizde duygusal iniş çıkışların yaşanacağı bir aya giriyorsunuz. Eğitim, seyahat ve iletişimin ön plana çıkacağı bu dönemde mistik kişiler ile tanışabilirsiniz.

Terazi:

Para kazanmak konusunda yeni adımlar atacağınız; eski çalışma şeklinizi değiştireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Maddi açıdan bereketli olacağınız bu ayda doğru adımlar atmaya dikkat edin.

Akrep:

Kendinizle ilgili önemli bir değişim sürecine giriyorsunuz. Önümüzdeki bir ayda dış görünüşünüzden, ikili ilişkilerinize, eğitimden, yaşam tarzınıza kadar köklü değişime gidebilirsiniz.

Yay:

Sosyal bir dönemin ardından kendi içinize döneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Hayatın bir yolculuk olduğunu ve kendi durduğunuz noktayı bulmak üzere içsel bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Oğlak:

Hayatınıza girebilecek yeni ve güçlü kişilerle uzun süreli ilişkiler kurabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yoğun duygular besleyebileceğiniz bir aşk söz konusu olabilir.

 

Kova:

Kariyerinizle ilgili köklü değişikliklere gideceğiniz bir dönem başlıyor. Toplumdaki yer ve statünüzü tamamen değiştirecek bir yeniliğe gidebilirsiniz. Tanışacağınız kişiler etkili olacak.

Balık:

Mistik kültürler, ruhani çalışmalar ve metafizik konular ile ilgilenebileceğiniz uzak seyahatler, eğitimler ile kendinizi geliştirebileceğiniz bir dönem başlıyor. Yepyeni bir dünya sizi bekliyor.

-- 
Ayşegül Kuyumcu Türker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova