25 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Geçtiğimiz üç hafta boyunca eşiniz ve ortağınız ile yaşadığınız iletişim bozukluklarını ortadan kaldırmak için harika bir hafta sonu olacak. Bir araya gelerek düşüncelerinizi paylaşın.

Boğa:
İşleriniz ya da çalışanlarınız ile ilgili bir süredir süregelen aksaklıkların azaldığını ya da ortadan kalktığını hissedebilirsiniz. Durumu olumluya çevirmek için ne yapmanız gerektiğini düşünmelisiniz.

İkizler:
Yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün geri geldiğini hissedeceksiniz. Bir süredir yaşadığınız aksaklıklar ve zorluklar ortadan kalkıyor. Çocuklarınız ve sevdiğinizle iletişim problemleri de çözülüyor.

Yengeç:
Bir süredir ilerleyemediğinizi hissettiğiniz aile içi konular ve emlak işleri çözüme ulaşıyor. Önümüzdeki iki haftalık süreci ev alım-satım ve aile içi konulara ağırlık vermeniz faydalı olabilir.

Aslan:
Son üç haftadır teknik aletler, seyahatler ve iletişim ile ilgili tüm aksaklıklar sizi yormuş olabilir. Bu hafta sonu itibariyle bu konuların birer birer çözüldüğünü gözlemleyebilirsiniz.

Başak:
Maddi konularda kafanızı karıştıran ve kendinizi sorgulamanıza sebep olan bulutlar dağılıyor. Planladığınız yatırımlar ve girişimler için önümüzdeki iki haftayı iyi değerlendirmelisiniz.

Terazi:
İkili ilişkilerde anlaşılmadığınızı, yanlış anlaşıldığınızı hissettiğiniz bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Bugün itibariyle iletişim problemleri azalıyor. Aksayan işleri ya da ilişkileri toparlayabilirsiniz.

Akrep:
Geçtiğimiz üç hafta boyunca aklınızı karıştıran ve bilinç altınızda sizi yoran konular ortaya çıkmış olabilir. Bu durum olumluya dönerek yaratıcılığınız ve hayal gücünüzü tetikleyecek.

Yay:
Eski arkadaşlarla bir araya gelerek geçen üç haftanın ardından sosyal hayatınızı canlandıracak iki haftalık bir sürece giriyorsunuz. Yeni bağlantılar kurmak ve kendinizi anlatmak elinizde.

Oğlak:
Kariyeriniz ile ilgili ilerleyemediğiniz konuları yeniden ele almanın tam zamanı. Özellikle iletişim ve kişisel bağlantılarınızda yaşadığınız aksaklıkları toparlama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kova:
Geçtiğimiz üç hafta seyahat, medya ya da hukuki konularda yanlış anlaşılmalar yaşamış olabilirsiniz. Uluslararası işlerle ilgili konular da hızlanacağından hazırlanmanız faydalı olacaktır.

Balık:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili kafanızdaki soru işaretlerini gidermenin tam zamanı. Kafanızdaki yatırım planlarını eşinizle paylaşarak ortak gelirleriniz konusunda birlikte ilerleyebilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova