26 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kariyeriniz ile ilgili daha hedef odaklı, hevesli ve azimli olacağınız bir dönem başlıyor. Hedeflediğiniz noktaya varmak için sorumluluk alarak ve planlı şekilde hareket etmeniz yeterli olacak.

Boğa:
Hayatınızda kendinize koyduğunuzu hedeflere ulaşmak ve ideallerinizi gerçekleştirmek için gerekli güç ve motivasyonu içinizde hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Kararlılığınızı yitirmeyin.

İkizler:
Ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızı akılcı yatırımlarla değerlendirmek için uygun bir dönem başlıyor. Planlı ve azimli olursanız üstesinden gelemeyeceğiniz iş yok.

Yengeç:
İkili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili yeni ve somut adımlar atacağınız bir dönem başlıyor. Hem özgürlüğünüzü koruyacağınız hem de birlikte güzel işlere imza atacağınız bir ortaklık yapılabilir.

Aslan:
İşiniz ve günlük işleriniz için koşuşturmanın yoğun olduğu bir döneme giriyorsunuz. Bir süredir sonuçlandıramadığınız işleri toparlayarak ele alabilirsiniz.

Başak:
Yaratıcılığınızın, sportif hayatınızın ve aşk hayatınızın canlanacağı bir dönem başlıyor. Hayatın tadını çıkarmak için hareketli bir hayata adım atmaya hazır olmalısınız.

Terazi:
Evinizde yapılması gereken işleri toparlamanın tam zamanı. Aralık başına kadar olan dönemde emlak alım-satım, dekorasyon işlerini planlayarak, adım adım ilerleyebilirsiniz.

Akrep:
Sosyal hayatınız, eğitimler, kısa seyahatlerin yoğun olacağı bir döneme giriyorsunuz. Telefonlarınız susmayabilir; organizasyon, planlama ve stratejik çalışmalarınızı yürütebilirsiniz.

Yay:
Maddi planlarınızı yeniden organize ederek daha fazla gelir elde etmek için yeni adımlar atabilirsiniz. Aralık başına kadar sürecek bu dönemde kazançlarınız için azimle çalışacaksınız.

Oğlak:
Yapmak istediğiniz işleri planlayın ve harekete geçin. Kendiniz için yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek mümkün. Stratejinizi doğru ortaya koyar ve azimle çalışırsanız; istediklerinizi elde edebilirsiniz.

Kova:
Bilinç altınızda yaşadıklarınızı anlamak için düzenli bir çalışma yapmanın tam zamanı. Rüyalarınız, hayalleriniz ve tüm içsel dünyanız için mistik ve ruhsal çalışmalara katılabilirsiniz.

Balık:
Sosyal organizasyonlarda önemli ve stratejik pozisyonlarda aktif rol alabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Azimle hedeflediğiniz noktaya gelmeniz mümkün. Stratejik ve hevesli olmalısınız.

Aysegul Kuyumcu Turker

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova