27 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Haftaya sürpriz bir seyahat ile başlayabilirsiniz. Eş ya da ortağınızla ortak gelirler konusunda anlayış ve fedakarlık göstereceğiniz bir gün. Akşam eğlence ve keyifli sohbetlerle geçebilir.

Boğa:
Eşinizle olan ilişkinizin sakin ve huzurlu gittiği bir kaç gün geçiriyorsunuz. Hİç birşey romantizminizi bozamaz. Yalnızsanız yardımlaşma organizasyonları yeni bir aşkın başlayacağı nokta olabilir.

İkizler:
Kariyerinizde yaratıcı bir projeyi çalışanlarla birlikte ortaya koyabileceğiniz bir hafta olacak. Arkadaşlarınızın bir sürprizi şaşırtabilir. Eşinizle keyifli sohbetli bir akşam sizi bekliyor.

Yengeç:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir haftaya giriyorsunuz. Yabancılarla yeni bir projeye imza atmanız söz konusu. Uzak bir seyahatte tanışacağınız biri ile yeni bir aşka açılabilirsiniz.

Aslan:
Hayalinizdeki evi ve aile ortamını yaratmak için yatırım yapmaya hazırlanın. İster o evi bulmak, bulduğunuz ev için kredi almak ister evinizi satmak olsun, şanslı ve bereketli bir hafta olacak.

Başak:
Kardeşleriniz vasıtası ile tanışacağınız biri ayağınızı yerden kesebilir. Bu bir iş organizasyonu, yardım kermesi ya da düğün bile olsa gözünüzü dört açın. Eşinizle kısa bir seyahat aşkınızı pekiştirecek.

Terazi:
Eşiniz ya da ortağınız size sürpriz bir haber verebilir. Sağlık ile ilgili konularda dikkatli olmanız gereken ve medikal estetik, mistik çalışma ile kendinize vakit ayırabileceğiniz bir haftaya giriyorsunuz.

Akrep:
Aşk, sevgi, şefkat bu hafta ön planda olacak. Gerek çocuklarınız, gerek sevdiğiniz ile sevdiğinizi ve sevildiğinizi hissedeceksiniz. Sanatsal projelerde yaratıcılığınızı ortaya koymanın tam zamanı.

Yay:
Bu hafta aile içinde ilişkilerinizi güçlendirecek birliktelikler; yakın ve uzak akrabalarla görüşmeler sizi mutlu edecek. Bu akşam ise arkadaşlarla bir arada entelektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.  

Oğlak:
Arkadaşlarla keyifli kısa seyahatler ya da yeni kişilerle tanışacağınız sosyal organizasyonlar haftaya damgasını vuracak. Sanatsal aktivitelere ağırlık vermeniz faydalı olur. Havada aşk kokusu var.

Kova:
Kariyerinizde daha fazla para kazanacağınız ya da yaratıcılığınızı kullanarak para kazanmanıza fırsat verecek biri ile tanışmanız an meselesi. Mevcut işiniz buna müsait ise patronunuz ile görüşün.

Balık:

Uzak seyahatler, ilham verici farklı kültürlerden kişilerle bir araya gelmek yaratıcılığınızı arttıracak. Sanatsal yeteneklerinizi ortaya koyma fırsatları kollamalı; eğitimlere katılmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova