28 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün manevi ve ruhsal konulara eğilmek için harika bir fırsat. Sabah saatlerinde işleri tam yoluna koyamazken; öğleden sonra daha enerjik ve azimli olduğunuzu hissedebilirsiniz. Romantik bir akşam sizi bekliyor.

Boğa: 
Eşinizle harika ve romantik bir organizasyona katılabilirsiniz. Evle ilgili kararlarınızı yoluna sokmak için biraz daha zamana ihtiyacınız var. Eğitim ve seyahatlere daha heyecanla sarılıyorsunuz.

İkizler:
Çalışma arkadaşlarınızdan ya da iş ortaklarınızdan biri ile romantik bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Ortaklık sözleşmelerinde bugün ilerleme kaydedemeyebilirsiniz. Kendinizi şımartmalısınız.

Yengeç:
İş yerinizde elinizdeki işleri toplayarak güne başlamak akıllıca olacaktır. Ortaklık vb işler için öğleden sonra azim ve stratejik planlarınızla ilerleme gücünü içinizde bulacaksınız.

Aslan:
Evinizle ilgili alım satım işlemlerini hızlandırabileceğiniz bir gün olacak. Sabah saatlerinde pek somut bir adım atamadığınızı düşünseniz de öğleden itibaren işiniz ile ilgili sağlam sonuçlar alınabilir.

Başak:
Bir ortaklıkla ilgili anlaşmada fazlasıyla iyimser davrandığınızı ya da işlerin fazla yolunda gittiğini hissedebilirsiniz. Sabah evinizle ilgili işleri toparlayarak sonrasında sporla stres atabilirsiniz.

Terazi:
Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayarak gelirlerinizde beklenmedik artışlar elde edebilirsiniz. Anlaşma, sözleşme vb sabah saatlerinde tamamlanmayabilir öğleden sonra daha rahat olacak.

Akrep:
Gelirlerinizle ilgili yeni bir adım atmak için çok uygun bir gün olmayabilir. Öğleden sonra çıkacağınız kısa bir seyahat güzel sonuçlar getirecek. Romantizmin ve aşkın tadına doyacaksınız.

Yay:
Yurt dışı bağlantılı işler ile ilgili avantajlarınız devam etse de sonuçlar için biraz daha beklemeniz gerekebilir. Maddi planlarınızla ilgili stratejik ve azimli adımlar atacağınız bir gün olacak.

Oğlak:
Bugün kardeşlerinizle birlikte katılacağınız bir organizasyonda romantik bir tanışma yaşayabilirsiniz. Kendinizi aktif ve enerjik hissedeceğiniz bu günde finansal konularda adım atmak doğru olmayabilir.

Kova:
Sosyal organizasyonlarda aldığınız görevlerinizi tamamlayarak güne başlayabilirsiniz. Yeni ortaklıklar vb ile ilgili yeni adımlar atmasanız da kariyerinizde atacağınız adımlar daha fazla gelir getirebilir.

Balık:

İşiniz ile ilgili görüşmeleri ele alarak güne başlayabilirsiniz. Yeni adımlar havada kalabilir. Uzak kültürlerden ilham alabilir ya da yabancı biri ile romantik bir karşılaşma olabilir. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova