29 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kariyeriniz ile ilgili önemli kişilerden destek alarak güne başlayabilirsiniz. Sabah beklenmedik duygusal çıkışlara açık olsa da akşam eşinizin fikirleri sizi destekleyecek türden olacak.

Boğa:
Hukuki konularda soru işaretlerinizi çözmenize yardımcı olacak önemli birinin desteğini alabilirsiniz. Kafanızı karıştıran düşünceler olabilir. Akşam işinizle ilgili olumlu haber alabilirsiniz.

Ikizler:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili konularda bir aile büyüğünden destek alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sürprizi sizi şaşırtabilir. Sevdiğinizle keyifli sohbetler yapabileceğiniz bir akşam olacak.

Yengeç:
Önemli bir konuda ortağınızın desteği ile güne başlayabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler sizi şaşırtabilir. Ailenizle birlikte fikirlerinizi paylaşarak rahat bir akşam geçirebilirsiniz.

Aslan:
Zihniniz, beden sağlığınız ve duygularınızın birbirini nasıl beslediğini hissederek güne başlayabilirsiniz. Uzun seyahatlerde beklenmedik gelişmeler olabilir. İletişimin akıcı olacağı bir akşam.

Başak:
Güne Romantik bir başlangıç yapabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yeni risk almak içi. Pek uygun bir gün değil. Beklenmedik gelişmeler olabilir. Sevdiğinizle keyifli sohbetler sizi bekliyor.

Terazi:
Evinizle ilgili bir projeye ailenizin desteği ile güne başlayabilirsiniz. Eşinizin beklenmedik tepkisi sizi şaşırtabilir. Akşam saatleri keyifli sohbetler, entellektüel paylaşımlar için oldukça uygun.

Akrep:
İletişim alanında kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir güne uyanıyorsunuz. Sabah saatlerinde işinizle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Sağlığınıza dikkat! Akşam film izlemek keyif verebilir.

Yay:
Maddi konularda kuvvetli olacağınız bir gün başlangıcı olacak. Yaratıcı fikirlerinizi bu yönde kullansanız da yeni riskler almam için pek uygun bir gün değil. Arkadaşlarla fikir paylaşımları keyif verebilir.

Oğlak:
Kendinizi ikili ilişkilerde kuvvetli hissederek güne başlıyorsunuz. Beklenmedik Ailevi meseleler ortaya çıkabilir. Kariyeriniz ile ilgili beyin fırtınaları için uygun bir akşam olacak.

Kova:
Ruhsal çalışmalar ve meditasyon vb ile kendinizi güçlendirmek için oldukça güzel bir gün. Sabah seyahatlerde ve yolda kazalara dikkat. Akşam uzak seyahatler, felsefi konuşmalar keyif verecek.

Balık:
Sosyal çevrenizden güçlü ve otorite figürü kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Maddi sürprizler sizi şaşırtabilir. Akşam saatlerinde gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu haber alabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem