3 Ekim Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Finansal kararsızlıklar sizi yoruyor. Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla duygularınızı paylaşsanız bile içsel gerginliğiniz sürebilir. Akşam romantik bir arkadaş yemeği organize edilebilir.

Boğa:
Kariyeriniz ile ilgili duygularınıza eşiniz katılmıyor olabilir. Duygularınıza mantığı ile cevap vermesine bozulabilirsiniz. Işiniz ile ilgili bir davette yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

İkizler:
Bugün çıkacağınız bir seyahatte işiniz ile ilgili olumsuz bir habere canınız sıkılabilir. Akşam saatlerinde sevdiğiniz ya da çocuklarınızla hayatın tadını çıkardığınızı hissedeceksiniz.

Yengeç:
Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili mantığınız risk almanızı söylese de duygusal olarak hazır hissetmiyor olabilirsiniz. Ailenizle birlikte keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Aslan:
Eşiniz ile eviniz ya da emlak işleriniz konusunda duygusal ve fikirsel ayrılıklar yaşayabilir; kararsızlığa düşebilirsiniz. Akşam çıkacağınız romantik bir kısa seyahat iyi gelecek.

Başak:

Yaratıcı hobiler bile olsa organize olmak ya da iş gibi ele almaktan keyif alıyorsunuz. Bu konuda kardeşlerinizle aynı fikirde olmayabilirsiniz. Akşam alışverişe çıkabilirsiniz.

Terazi:
Ailenizle maddi konularda aynı fikirde olamayabilirsiniz. Emlak işleri ya da eviniz konusunda birlikte yol almakta zorlanacaksınız. İkili ilişkiler açısından şanslı olacağınız bir akşam.

Akrep:
Fikirleriniz ve duygularınız arasındaki kararsızlığınız; ikili ilişkilerinizde zorluklara yol açabilir. Kardeşleriniz ya da yakın akrabalarınıza karşı fedakarlıklarda bulunmak isteyebilirsiniz.

Yay:
Duygularınızı başkalarına aktarmak konusunda özel bir isteğiniz var. Ancak bilinç altınızda mantığınız size sessiz kalmanızı söylüyor ve kendi içinizde çatışmaya sebep oluyor.

Oğlak:
Maddi konularda arkadaşlarınızla fikir ayrılıklarına düşmek sizi zor durumda bırakabilir. Katılacağınız bir organizasyonda kariyeriniz ile ilgili kişilerle tanışabilirsiniz.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili düşünceleriniz bir yana iç güdülerinizin başka bir şey söylüyor olması sizi kararsız bırakıyor. Uzak bir seyahat, keyifli ve romantik bir kaçamağa dönüşebilir.

Balık:
İdealleriniz ve duygularınız size farklı yollar gösteriyor. Bu kararsızlık ve gerginlik sizi zorlayabilir. Meditasyon vb ile rahatlamaya çalışmalısınız. Finansal konularda akşam olumlu geçecek.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova