30 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Günün ilk yarısını kariyeriniz ile ilgili işleri toparlamak; proje fikirlerinizi düzenlemek vb işlerle geçirebilirsiniz. Yeni bir girişim sağlıklı olmayabilir. Sonrasında sosyal organizasyonlarda görevler ön planda.

Boğa:
Öğleden önce yapacağınız eğitim, hukuk ya da seyahat girişimleriniz tam oturmayabilir. Kariyeriniz ile ilgili sıra dışı fikirlerinizi ve orijinal projelerinizi günü ikinci yarısında ele alabilirsiniz.

İkizler:

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yeni bir karar almak için uygun bir sabah olmayabilir. Öğleden sonra özgün ve entellektüel açıdan besleyecek bir eğitim ya da seyahat planlayabilirsiniz.

Yengeç:
İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda yol kat edemediğiniz bir sabah olabilir. Günün ikinci yarısında ortak gelirleriniz konusunda daha bireysel daha özgürlükçü davranmak isteyebilirsiniz.

Aslan:

Güne iş yerinizde elinizdeki projeler ve işleri toparlayarak başlamanız faydalı olur. Yeni girişimler için öğleden sonra daha uygun olacaktır. Ikili ilişkilerde daha özgün bir ilişki arayışındasınız.

Başak:

Öğleden önce çocuklarınızla keyif yaparak ya da onlarla ilgili işlerinizi toparlayarak geçirebilirsiniz. Günün ikinci yarısında iş yerinizde sosyal bir projeye imza atabilirsiniz.

Terazi:
Sabah saatlerinde, bir yandan eşinizin istekleri bir yandan kendi istekleriniz, evinizde işleri toparlamakta zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra yaratıcı işlerle uğraşmak size keyif verecek.

Akrep:

Önemli görüşme, yazışma, sözleşme gibi konularda sabah saatlerinde ilerlemekte zorlanabilirsiniz. Günün ikinci yarısında ailenizle entellektüel paylaşımlar keyif verecek.

Yay:Finansal konularda stratejik çalışmalarınızı yapsanız da yeni bir adım atmakta zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra çıkacağınız bir kısa seyahat ya da eğitim kendinizi özgür ve keyifli hissetmenizi sağlayacak.

Oğlak:
Sabah saatlerinde işinizde ve ikili ilişkilerde liderlik etmek isteseniz de mümkün olmayabilir. Öğleden sonra maddi konularda daha bireysel ve sosyal bir yapı için çalışma yapabilirsiniz.

Kova:
Güne evinizde zihninizdeki fikirleri toparlayarak başlamak faydalı olabilir. Öğleden sonra sezgileriniz daha kuvvetli ve derin olabilir. Ikili ilişkilerde hislerinize güvenebilirsiniz.

Balık:
Sosyal organizasyonlarda aldığınız görevleri toparlayarak güne başlayabilirsiniz. Öğleden sonranızı zihinsel ve yaratıcı çalışmalara ayırmak faydalı olacaktır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova