31 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Arkadaşlarla ilişkilerinizde para, duygusal zorlanmalara ve ego savaşlarına yol açabilir. Öğlen orijinal fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Akşam eşinizle keyifli fikir alışverişleri yapacaksınız.

Boğa:
Bu sabah kariyeriniz konusunda eşinizle anlaşamadığınız konular gündeme gelebilir. Gizli konuların ortaya çıkması an meselesi. İşinizle ilgili yazışmalar ve telefonlar akşama doğru artıyor.

İkizler:
Sabah iş yerinizde fikirleriniz sebebiyle çalışanlarla ego çatışmaları yaşamanız mümkün. Gün ortasında arkadaşlarınızın sürprizi şaşırtabilir. Akşam yaratıcı projelere ağırlık verebilirsiniz.

Yengeç:
Sevdiğinizle ortak gelirleriniz ya da çocuklarınızla ilgili maddi sorumluluklarınız sebebiyle gerginlik yaşayabileceğiniz bir sabah. Öğle ve akşam saatleri işiniz ile ilgili beyin fırtınaları için uygun.

Aslan:
Eşinizle eviniz ve ailenizi ilgilendiren konularda ego çatışmaları ile güne başlayabilirsiniz. Katılacağınız sıra dışı bir eğitim sizi mutlu edecek. Akşam saatlerinde fikir paylaşımları, iletişim daha kolay.

Başak:
Önemli sözleşmeler ya da otorite figürleri ile görüşme yapmak için uygun bir sabah olmayabilir. Öğle saatlerinde finansal yatırımlarınız ile ilgili sürpriz bir habere sevinebilirsiniz.

Terazi:
Bu sabah çocuklar ve para ile ilgili duygularınız ve benliğiniz arasında kalabilirsiniz. Öğle saatlerinde eşiniz sizi şaşırtabilir. Fikirlerinizi rahatlıkla aktarabileceğiniz bir akşam olacak.

Akrep:
Sabah ailenizle duygusal ve ego çatışmalarından kaçınmanız faydalı olacak. Öğlen iş yerinde bir sürpriz sizi şaşırtabilir. Akşam kitap okuyarak ya da film izleyerek vakit geçirebilirsiniz.

Yay:
Bilinç altınızda sesler duygularınızı kardeşlerinizle ve yakın akrabalarınızla paylaşmanıza engel olabilir. Öğle saatlerini yaratıcı işlere, akşamı arkadaşlarınızla entelektüel paylaşımlara ayırabilirsiniz.

Oğlak:
Sosyal çevrenizden kişilerle maddi sürtüşmeler yaşamanız mümkün olabilir. Öğlen ailenizden hoş bir sürpriz gelebilir. Kariyeriniz ile ilgili maddi açıdan sizi mutlu edecek bir haber alabilirsiniz.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili önemli otorite figürleri ile ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir sabah. Öğle saatlerinde alacağınız güzel bir habere şaşıracaksınız. Akşam fikir paylaşımlarında bulunabilirsiniz.

Balık:

İnançlarınız ve en derin duygularınız arasında çelişkiler yaşadığınızı hissedebilirsiniz. Maddi açıdan mutlu edecek bir sürpriz olabilir. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili yazışmaları akşam yapabilirsiniz. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova