4 Ekim Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
10 Ekim’e kadar iletişim problemleri ihtimali ile gelir dışı kaynaklarınızda adımlar atmaktan 25 Ekim’ e kadar ise ortaklık ve ilişkilerde geleceğe yönelik kararlar vermekten çekinmelisiniz.

Boğa:
İkili ilişkilerde yaşanabilecek iletişim problemleri sebebiyle 10 Ekim’e kadar dikkatli olmakta fayda var. 10-25 Ekim arasında ise iş yerinizde yazışmalar, toplantılarda aksaklıklar yaşanabilir.

İkizler:
Ekim ayının 10’una kadar iş yerinizde ya da evinizde size bağlı çalışan kişilerle iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. 10-25 Ekim arasında ise çocuklarınızla ve sevdiğinizle iletişime dikkat.

Yengeç:
Çocuklar ve yaratıcılık ile ilgili iletişimsel problemler 10 Ekim’e kadar gündeminizde olabilir. 25 Ekim’e kadar ise ev ön planda olacak: emlak alım satım işlerinizi ertelemeniz faydalı olur.

Aslan:
Ailevi ilişkiler, emlak işlerinde iletişim problemleri ve aksaklıklar yaşanacak bir haftaya başlıyoruz. 10-25 Ekim arasında ise seyahat, eğitim ve sözleşme gibi konularda problemler olabilir.

Başak:
Bu hafta kısa seyahatler, eğitimler ya da kardeşler arası iletişimde problemler yaşayabilirsiniz. 10-25 Ekim arasında ise finansal konularda yeni bir adım atmamanız faydalı olacaktır.

Terazi:
10 Ekim’e kadar maddi konularda tedbirli davranmak ve gerekli olmadıkça yeni bir adım atmamanız da fayda var. 10-25 Ekim tarihlerinde ise ilişkilerinizde iletişim problemleri hissedebilirsiniz.

Akrep:
Bu hafta kendinizi, duygularınızı iyi ifade edemedeğinizi ya da anlaşılmadağınızı düşünebilirsiniz. 10-25 Ekim tarihlerinde ise kararsızlıklar, düşüncelerinizi toplayamama yaşanabilir.

Yay:
10 Ekim’e kadar kendi zihninizde fikirlerinizi bir araya getirmekte zorlandığınızı hissedebilirsiniz. 10-25 Ekim tarihleri arasında ise eski arkadaşlar, eski kulüp ziyaretleri size keyif verecek.

Oğlak:
Bu bayram haftasında bir süredir görüşemediğiniz eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. 10-25 Ekim tarihleri arasında kariyeriniz ile ilgili önemli kararlara imza atmaktan çekinmelisiniz.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili iletişim problemleri yaşanabilecek bir haftalık süreçte önemli kararlara imza atmaktan çekinmeniz faydalı olur. 10-25 Ekim arası seyahat planlarında aksaklıklara dikkat.

Balık:

Uzun bir seyahate çıkma planınız var ise aksaklıklar ile karşı karşıya kalabileceğiniz bir hafta olacak. 10-25 Ekim arasında finansal kararlara imza atmaktan çekinmeniz faydalı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

11 Ocak Astrolojik Gündem