4 Ekim Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
10 Ekim’e kadar iletişim problemleri ihtimali ile gelir dışı kaynaklarınızda adımlar atmaktan 25 Ekim’ e kadar ise ortaklık ve ilişkilerde geleceğe yönelik kararlar vermekten çekinmelisiniz.

Boğa:
İkili ilişkilerde yaşanabilecek iletişim problemleri sebebiyle 10 Ekim’e kadar dikkatli olmakta fayda var. 10-25 Ekim arasında ise iş yerinizde yazışmalar, toplantılarda aksaklıklar yaşanabilir.

İkizler:
Ekim ayının 10’una kadar iş yerinizde ya da evinizde size bağlı çalışan kişilerle iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. 10-25 Ekim arasında ise çocuklarınızla ve sevdiğinizle iletişime dikkat.

Yengeç:
Çocuklar ve yaratıcılık ile ilgili iletişimsel problemler 10 Ekim’e kadar gündeminizde olabilir. 25 Ekim’e kadar ise ev ön planda olacak: emlak alım satım işlerinizi ertelemeniz faydalı olur.

Aslan:
Ailevi ilişkiler, emlak işlerinde iletişim problemleri ve aksaklıklar yaşanacak bir haftaya başlıyoruz. 10-25 Ekim arasında ise seyahat, eğitim ve sözleşme gibi konularda problemler olabilir.

Başak:
Bu hafta kısa seyahatler, eğitimler ya da kardeşler arası iletişimde problemler yaşayabilirsiniz. 10-25 Ekim arasında ise finansal konularda yeni bir adım atmamanız faydalı olacaktır.

Terazi:
10 Ekim’e kadar maddi konularda tedbirli davranmak ve gerekli olmadıkça yeni bir adım atmamanız da fayda var. 10-25 Ekim tarihlerinde ise ilişkilerinizde iletişim problemleri hissedebilirsiniz.

Akrep:
Bu hafta kendinizi, duygularınızı iyi ifade edemedeğinizi ya da anlaşılmadağınızı düşünebilirsiniz. 10-25 Ekim tarihlerinde ise kararsızlıklar, düşüncelerinizi toplayamama yaşanabilir.

Yay:
10 Ekim’e kadar kendi zihninizde fikirlerinizi bir araya getirmekte zorlandığınızı hissedebilirsiniz. 10-25 Ekim tarihleri arasında ise eski arkadaşlar, eski kulüp ziyaretleri size keyif verecek.

Oğlak:
Bu bayram haftasında bir süredir görüşemediğiniz eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. 10-25 Ekim tarihleri arasında kariyeriniz ile ilgili önemli kararlara imza atmaktan çekinmelisiniz.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili iletişim problemleri yaşanabilecek bir haftalık süreçte önemli kararlara imza atmaktan çekinmeniz faydalı olur. 10-25 Ekim arası seyahat planlarında aksaklıklara dikkat.

Balık:

Uzun bir seyahate çıkma planınız var ise aksaklıklar ile karşı karşıya kalabileceğiniz bir hafta olacak. 10-25 Ekim arasında finansal kararlara imza atmaktan çekinmeniz faydalı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova