5 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bu sabahı arkadaşlarınızla birlikte fikir paylaşımlarında bulunarak geçirebilirsiniz. Öğleden itibaren kendi içinize dönüp arzularınızı, fikirlerinizi değerlendirmek keyif verecek.

Boğa:
Öğleye kadar kariyeriniz ile ilgili işleri tamamlayarak öğleden sonranızı arkadaşlarınızla geçirebilirsiniz. Hem eşiniz, hem arkadaşlarınızla duygularınızı paylaşabilmek mutlu edecek.

İkizler:
İşinizi ilgilendiren konularda yaratıcı ve iç güdülerinizin kuvvetli olduğu bir gündesiniz. Öğleden sonra saatlerini kariyeriniz ile ilgili beyin fırtınaları ile geçirmeniz faydalı olabilir.

Yengeç:
Farklı dinlere, inançlara, felsefelere açık olduğunuz; yaratıcı konulara merak duyacağınız bir gün olacak. Günün ikinci yarısını araştırmalar yaparak, okuyarak geçirebilirsiniz.

Aslan:
Sabah saatlerini eşinizle keyif yaparak geçirebilirsiniz. Öğleden itibaren aile büyükleri ile derin konular, duygusal ya da manevi paylaşımlarda bulunarak geçirmek keyif verecek.

Başak:
İşiniz ile ilgili yapılması gereken konuları sabah hallederek öğleden sonranızı eşinize ve yakın akrabalarınıza ayırabilirsiniz. Birlikte kısa seyahatler, paylaşımlar mutlu edebilir.

Terazi:
Bu sabahı keyif yaparak geçirebilirsiniz. İşinizle ilgili konularda yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün yüksek olacağı bugünde daha fazla para kazanmak üzere fikirler bulabilirsiniz.

Akrep:
Güne evinizde yapılması gereken işleri toparlayarak başlayabilirsiniz. Öğleden sonranızı hobilerinize, yaratıcı işlere ayırmanız faydalı olacaktır. Farklı projeler çıkarabilirsiniz.

Yay:
Bugün sabah saatlerinde yapılması gereken yakın akrabalar ve kardeşlerle görüşmeleri yaparak öğleden sonrayı evinizde ailenizle paylaşımlarla geçirmekten keyif alabilirsiniz.

Oğlak:
Bu Pazar gününü deniz kıyısına kısa seyahatler ile geçirebilirsiniz. Günün ikinci yarısında arkadaşlarınızla hayallerinizi, fikirlerinizi paylaşmak sizi mutlu edebilir.

Kova:
Sabah saatlerini rahatlamak ve kafanızı dinlemek için kullanabilirsiniz. Öğleden itibaren kariyeriniz ile ilgili orijinal fikirler bulabilirsiniz ancak maddi anlamda ayaklarınız yere basmayabilir.

Balık:
Duygusal, naif ve sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir gün olacak. Manevi konulara ilginiz oldukça yüksek. Farklı inançlar, felsefeler konularında araştırma, fikir paylaşımları keyif verebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem