6 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bu hafta ay tutulması ile ikili ilişkilerde zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Eşinizin beklenmedik bir rahatsızlığı çıkabilir ya da yanlış anlaşılma, aldatılmanın ortaya çıkması söz konusu olabilir.

Boğa:
Çarşamba günü gerçekleşecek olan ay tutulması iş yerinizde gizliden gizliye olan bazı olayların ortaya çıkması ve size olan negatif etkilerini ortaya serebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

İkizler:
Arkadaşlarınızdan sevdiğiniz ya da çocuğunuz ile ilgili beklemediğiniz bir gerçek ile tutulma günü yüzleşebilirsiniz. Sosyal bir organizasyonda ele aldığınız yaratıcı bir proje de olabilir.

Yengeç:
Kariyeriniz ve aileniz ile ilgili beklenmedik olaylar bu haftanın gündemini oluşturacak. Ailenizden bir bayanın ayrılma ya da emlak ayırma arzusu kariyerinizi doğrudan etkileyebilir.

Aslan:
Yakın akrabalarınızdan biri sizi beklenemedik bir haberle şaşırtabilir. Çarşamba gerçekleşecek ay tutulması ile ani bir seyahate çıkmanız gerekebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Başak:
Daha önce verdiğiniz bir borç ile ilgili alacağınız beklenmedik bir haber sizi üzebilir. Ay tutulması ile ortaya çıkacak gerçekler, üzülerek maddi konularda dikkatli olmanızı salık verecek.

Terazi:
Bu Çarşamba Ay tutulması eşiniz, eviniz, ortağınız, kariyeriniz ya da sağlığınız ile ilgili beklenmedik gerçekleri ortaya çıkarabilir. Duygusal tepkiler yerine serin kanlı olmaya çalışmalısınız.

Akrep:
Bu hafta gerçekleşecek Ay Tutulması size Nisan ayında yaşadıklarınızı hatırlatabilir. Aileniz, sağlığınız, kariyeriniz ile ilgili hangi başlangıç, bitişler oldu ise yine gündemde.

Yay:
Çarşamba gerçekleşecek ay tutulması size çocuklarınız, sevdiğiniz ya da arkadaşlarınızı içeren duygusal bir stres yaşatabilir. Beklenmedik olayları toparlamak için sakin olmalısınız.

Oğlak:
Ev ya da emlak işleri ile ilgili ani gelişmeler sizi yorabilir. Bu hafta Ay Tutulması ile kiracınızın kaçtığı, emlak alım satımın durdurulduğu gibi haberler getirebilir. Ay sonunu bekleyin.

Kova:
Seyahat planlarınız var ise bu haftayı erteleyerek geçirmeniz faydalı olabilir. Çarşamba gerçekleşecek ay tutulması hukuki ya da akademik konularda da beklenmedik pürüzler çıkarabilir.

Balık:
Çarşamba günü gerçekleşecek ay tutulması finansal konularda beklenmedik aksaklıklar ortaya çıkaracak. Yeni harcamalar ya da girişimleri ertelemek faydalı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova