8 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:

Bugün gerçekleşecek Ay Tutulması ile ikili ilişkilerinizde beklenmedik gerginliklerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Olayların değişim sürecine girdiği bilinci ile hareket etmelisiniz.

Boğa:

İş yerinizde kişiler arası çatışma bugün gerginliği en yüksek seviyeye çıkarabilir. Kapalı kapılar ardından hangi isimlerin çıkacağını tahmin edemeyebilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var.

İkizler:

Arkadaşlarınız ya da sosyal çevrenizde beklenmedik olaylar sevgiliniz ya da çocuklarınız ile ilgili bir olayı ciddiyetle ele almanızı gerektirebilir. Çatışmalardan uzak durarak toparlamaya odaklanın.

Yengeç:

Kariyeriniz ile ilgili aniden ortaya çıkan konular hakkında enerjik ve heyecanlı hissedebilirsiniz. Aile yaşantınızı kökten değiştirmenizi gerektirebilecek bir durum ortaya çıkabilir.

Aslan:

Bugün özellikle uzak seyahatlere çıkmamanız faydalı olabilir. Sürpriz aksilikler gerginlik ve çatışmalara yol açabilir. Yakın akrabalarınız ve kardeşlerinizle stresli anlar yaşayabilirsiniz.

Başak:

Finansal konularda yeni bir adım atmaktan çekinmeniz gereken bir gün olacak. Uzun vadede aldığınız kararın doğru olduğunu görseniz de bugün planınız sekteye uğramış gibi hissedebilirsiniz.

Terazi:

Eşinizle ya da ortağınız ile her konuda çatışmalara açık bir gün olacak. Dolunay ve Ay Tutulmasının etkisi ile duygularınızı ortaya serecek ve ilişkinizde arzu ettiklerinizi dile getireceksiniz.

Akrep:

Günlük rutininizi alt üst edecek bir durum ortaya çıkabilir. İş yerinizin taşınılma kararı ile evden çalışmaya başlamak durumunda kalabilir ya da para harcamak zorunda kalabilirsiniz.

Yay:

Yaratıcı projelerinizden biri için enerjinizi ortaya koyma arzusundasınız. Uluslararası bir otoriteden bu konuda onay alabilirsiniz. Sosyal çevreniz bu konuda sizi desteklemeyebilir.

Oğlak:

Ev ya da ailenizde beklenmedik gelişmelerle kariyerinizde farklı adımlar atmak zorunda kalabilirsiniz. Aile büyükleri bu konuda destek vermese de ortak gelirler konusunda şanslı olacaksınız.

Kova:

Sevdiğiniz kişiye bir sürpriz yaparak birlikte kısa bir kaçamak tatil planlayabilirsiniz. Hemen bugün yolculuk söz konusu olmasa bile romantik ve sıra dışı bir seyahat olacağı kesin.

Balık:

Kariyeriniz ile ilgili hareketli ve stresli günler sizi bekliyor. Çalışma ortamınız yumuşak olacağı için rahatlayacaksınız. Gelirlerinizde beklenmedik gelişmeler sizi şaşırtacak.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova