9 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç:

Sabah enerjik anacak işleri bir araya getiremeyen bir ruh hali içinde olabiliriz. Maddi konularda olumsuz haberlerin ardından sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir akşam geçireceksiniz.

Boğa:

İkili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar, kararsızlıklar sizi duygusal olarak yorabilir. Akşam saatlerini arkadaşlarınızla birlikte ruhsal ve manevi paylaşımlar yaparak geçirebilirsiniz.

İkizler:

Arkadaşlarınızla ilgili konularda hareketli bir sabah geçirebilirsiniz. Öğleden sonra iş yerinizde iletişimsel gerginlikler olabilir. Akşam kariyeriniz ile ilgili yaratıcı işlere vakit ayırmalısınız.

Yengeç:

Günün ilk yarısında kariyeriniz ile ilgili attığınız adımlardan bir sonuç alamayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymak faydalı olacak. Arkadaşlarınızla keyifli bir akşam planlayabilirsiniz.

Aslan:

Öğleden sonra saatlerinde ailenizle kariyeriniz konusunda anlaşmazlıklar ya da yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Ruhsal çalışmalar, içsel konularla ilgilenmek için güzel bir akşam.

Başak:

Bugün çıkacağınız seyahatlerde aksaklıklar, yanlış anlaşılmalar, iletişimsel karışıklıklara karşı dikkatli olmalısınız. Akşam saatlerinde eşinizde romantik bir yemek size keyif verebilir.

Terazi:

Sabah saatlerinde eşinizke karar vermeniz gereken konularda yol alamadığınızı hissedebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili karmaşıklıklar yaşayabileceğiniz bir öğleden sonra.

Akrep:

Günün ilk yarısını işinizle ilgili elinizde yapılması gerekenlerle uğraşarak geçirebilirsiniz. Öğleden sonra eşinizle fikir aykırılıkları yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla harika bir akşam olabilir.

Yay:

Sabah koşuşturmaca ya da spor ile enerjinizi harcayarak stres atabilirsiniz. Öğleden sonra işinizle ilgili bazı iletişim problemleri yaşanabilir. Ailenizle manevi paylaşımlarda bulunacağınız bir akşam.

Oğlak:

Günün ilk yarısını evinizdeki işlerinizi hallederek geçirmeniz faydalı olabilir. Çocuklarınızla ilgili konularda arkadaşlarımızla fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Kısa bir seyahat keyif verecek.

Kova:

 Koşuşturmacalı, bekleyen yazışma ve görüşmeleri tamamladığınız bir sabah geçirebilirsiniz. Maddi kararlar almak in pek uygun bir gün olmayacak. Kariyeriniz ile ilgili kafanız karışık.

Balık:

Sezgilerinizin ve sanatsal yaratıcılığınızın güçlü olacağı bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Öğleden sonra yapacağınız seyahat programları ya da iletişimsel girişimlerde aksaklık yaşanabilir. 

 


-- 
Ayşegül Kuyumcu Türker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova