1 Aralık Günlük Burç Yorumları


Gökyüzünde güçlü etkiler:

Haftaya zihin karışıklığı ve dalgınlıklar ile başlıyoruz. Yine de hırslarınız ve hedefleriniz doğrultusunda somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Iyi haftalar dilerim.

Koç:
Bugün kendinizi enerjik ve aktif hissediyorsunuz. Öğle saatlerinde duygularınızı ve düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Ikili ilişkilerde akşam enerji daha akıcı olacak. Kariyer ile ilgili beklenmedik kararlar alabilirsiniz.

Boğa:
Kredi almak için ya da miras ile ilgili bir konuda haber bekliyorsanız bugün olumlu bir geri dönüş olabilir. Eşinizle ortak gelirleriniz konusunda görüşmek için akşam saatleri uygun olacak.

İkizler:
Sosyal kulüp ve organizasyonlarda aktif bir gün geçirebilirsiniz. Öğle saatleri ortağınız ya da eşinizle konuşmak için oldukça uygun. Gece finansal konularda beklenmedik gelişmeler şaşırtabilir.

Yengeç:
İş yerinizde yoğun ve olumlu havanın hakim olacağı bir gün olacak. Kariyeriniz söz konusu olduğunda atak ve cesur davranabilirsiniz. Eşinizle gece saatlerinde ani gerginlikler yaşanabilir.

Aslan:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü yazmam ve üretken faaliyetlere ayırabilirsiniz. Akademik hayatınız devam ediyorsa pozitif bir gün olabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Başak:
Ailenizle ortak gelirleriniz ya da yatırımlarınız ile ilgili olumlu görüşmeler yapabilirsiniz. Onların da desteğini alacağınız bir gelişme olabilir. Aşırı risk almaktan kaçınmanız gereken bir gün.

Terazi:
Önemli bir ortaklık ile ilgili görüşmelere, sözleşmelere, yazışmalara imza atabileceğiniz bir gün olacak. Akşam saatlerinde yeni bağlantılar kurabilirsiniz.  Eşinizle beklenmedik gerginlikler yaşanabilir.

Akrep:
İşinizle ilgili olumlu finansal haberler alabileceğiniz bir gün. Maaş zammı ya da bonus görüşmesi yapabilirsiniz. Üstelerinizin desteği sizinle olacak.
Kazalara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Yay:
Sevdiğinizle ve çocuklarla iletişiminizin kuvvetli; yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir gün. Liderlik görevi alabilirsiniz. Maddi konularda risk almak için güzel bir gün değil beklenmedik olaylar olabilir.

Oğlak:
Evinizle ilgili konularda aktif ve enerjik olacağınız bir gün olacak. İlham gücünüzün yüksek olduğu bugünde evde çalışmak isteyebilirsiniz. Gece aile bireyleri arası ani çatışmalar olabilir.

Kova:
Duygularınızı ve düşüncelerinizi arkadaşlarınızla rahatlıkla paylaşabilğiniz ve organizasyonlarda liderlik yapabileceğiniz bir gün. Geceye doğru kısa seyahatlerde kazalara dikkat.

Balık:
Kariyeriniz ile ilgili konularda hızlı ve cesur maddi kararlar alabileceğiniz bir gün. Fikirlerinizle kendinizi öne çıkarabilirsiniz. Tedbirli olmanızda fayda var beklenmedik gelişmeler olabilir.

Tüm Yazıların Hakkı Astrolog Aysegul Kuyumcu Turker'e aittir. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova