1 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün eşiniz ve çocuklarınızla harika bir gün geçirebilirsiniz. Hem bilgi edineceğiniz, hem yaratıcılığınızı kullanacağınız bir yandan da hayatın tadını çıkaracağınız bir gün olacak.

Boğa:
Evinizde vereceğiniz parti ya da davette işiniz ile ilgili harika gelişmeler kaydedebilirsiniz. Lüks ve ihtişam sizin yaratıcılığınıza kalmış. Kendi beklentilerinizin çok üstünde bir gün.

İkizler:
Çıkacağınız kısa bir seyahatin sevdiğinizle aranızda yaratacağı bağ sizi şaşırtacak. Birlikte büyümek, gelişmek tahmininizden daha çok keyif verecek. Yalnızsanız aşkı bulmak için harika bir fırsat.

Yengeç:
Bugün evinizde geçireceğiniz yaratıcı saatler eşiniz ve çocuğunuzla farklı bir iletişim yakalamanızı sağlayacak. Yaşattığınız bu deneyime karşılık sizi lüks bir hediye ile şımartabilirler.

Aslan:
Bu akşam katılacağınız bir organizasyonda tüm davetlileri büyüleyebilirsiniz. Tanışacağınız kişiler ile sohbetlerde zekanızı ortaya koyma fırsatı yakalayarak başkalarına ilham verebilirsiniz.

Başak:
Sizin için değişik bir alış veriş günü olabilir. Daha önce almayı hiç düşünmediğiniz bir objeye yatırım yapabilirsiniz. Aile büyüklerinizden kalan ve manevi değeri olan bir hediye alabilirsiniz.

Terazi:
Tatlı diliniz ile çok farklı sosyal ortamlara girebileceğiniz bir gün olacak. Zekanız ve konuşkanlığınız ile tanışacağınız yeni kişileri büyüleyebilirsiniz. Bilgi aktarımı tahmininizden daha çabuk.

Akrep:
Yaratıcılığınızı ve ilham gücünüzü kariyeriniz ile ilgili bilgi ile tamamlayarak daha önce aklınıza gelmeyen bir çözüm ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Beyin fırtınası yapmakta fayda var.

Yay:
Bugün gireceğiniz sosyal ortamlar, katılacağınız organizasyonlarda akademik bilgi ve hayat felsefenizle etrafınızdakileri büyüleyebilir ve onlardan esinlenebilirsiniz. Arkadaşlarınızın davetlerine katılın.

Oğlak:
Kariyerinizde yüksek bir başarıya imza atacağınız ya da bir başarınızın medyada yer almasının sağlanacağı bir gün olabilir. Tahmininizin üstesinde sükse yaratacak bu habere dikkat.

Kova:
Biri sizi hayallerinizin ötesinde bir noktaya taşıyabilir. Bu özel kişi ile yapacağınız entellektüel paylaşımın önemini önceden kestiremeyebilirsiniz. Bir şans vermekte fayda var.

Balık:

Mistik ve okült konular ne kadar ilginizi çekiyorsa, bu konularda beslenmek de sizi o kadar mutlu ediyor. Gizemli bir yolculuğu hazırlıklı olun. İş arkadaşlarınız, iş çevrenizden biri size yolu gösterebilir. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem