10 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün sabah saatlerinden itibaren ailenize karşı kendinizi daha fedakar daha duygusal hissedebilirsiniz. Öğleden itibaren ortak gelirlerinizle ilgili olumlu bilgiler alabilirsiniz.

Boğa:
Günün ilk yarısında sosyal yardımlaşma faaliyetlerinde tüm şefkat ve vericiliğinizle boy gösterebilirsiniz. Öğleden sonra eşinizle ya da ortağınızla rahatlıkla iletişim kurabileceksiniz.

İkizler:
Kariyerinizde maddi kaynaklarınızı yaratıcı olarak kullanabileceğiniz bir güne uyanıyorsunuz. İş yerinizde önemli finansal toplantı, görüşme vb öğleden sonra yapabilirsiniz.

Yengeç:
Sezgilerinizin yüksek olduğu bir gün olacak. İnançlar, felsefi konular ilginizi çekebilir. Yaratıcılığınız öğleden itibaren daha da artıyor. Sözlü ya da yazılı kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

Aslan:
Gelir dışı kaynaklarla yardıma yönelik finansal çalışmalarda bulunabilir ya da bir yardımda bulunmak için maddi fedakarlık yapabilirsiniz. Ailenize duygularınızı rahatlıkla paylaşabileceksiniz.

Başak:
Bir yandan arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlarda bulunurken bir yandan eşinizle romantik vakit geçirebilirsiniz. Duygularınızı çok rahat ifade edebileceğiniz ve dile getirebileceğiniz bir gün.

Terazi:
Kariyerinizi ilgilendiren yaratıcı çalışmaları öğleye doğru ele alarak rahatlıkla üstesinden gelebilirsiniz. Kadınlara yönelik projelerden para kazanabileceğiniz bir proje olabilir.

Akrep:
Sabahın erken saatlerinde finansal konuları toparladıktan sonra ailenizle romantik ve ilham verici uzak bir seyahat planlayabilirsiniz. Kişisel gelişiminiz için de faydalı olabilir.

Yay:
Eş ve ortaklarınızla bazı konuları sabahın erken saatlerinde ele aldıktan sonra ailenizle ortak gelirleriniz hakkında görüşebilirsiniz. Karşılıklı sevgi ve fedakarlıkla işler çözülebilir.

Oğlak:
Sabahın erken saatlerinde iş yerinizde yazılı-sözlü işlerin ardından eşinizle romantik, kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Arkadaşlarınızla duygularınızı paylabileceğiniz bir gün olacak.

Kova:
Gün boyunca kariyeriniz ile ilgili yaratıcı projeleri ele alarak özveri ve fedakarlıkla maddi kazanımlar sağlama yolları bulabilirsiniz. Sunum vb toplantılar için güzel bir öğleden sonra olacak.

Balık:
Yaratıcılığınızın ve sezgilerinizin yüksek olduğu bügünde sanatsal çalışmalarda bulunmak size keyif verecek. Çocuk sahibi olmayı istiyorsanız güzel haber alabilirsiniz. Felsefi konular ilham verecek.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova