11 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Kariyeriniz ile ilgili hedeflerinizi ortaya koyma ve dönüşüm için gerekli adımları atma motivasyonunuz oldukça yüksek. Öğle öncesi saatlerde gereksiz ve ani çatışmalardan kaçınmanız faydalı olur.

Boğa:
Hukuki bir konuda beklentileriniz var ise gidişatta köklü bir değişim olabilir. Eğitim ve seyahatlerde yaşayacağınız deneyimler sizi tahmininizden daha derin etkileme potansiyeline sahip.

İkizler:
Bugün kendi kaynaklarınızı da kullanarak başkalarının kaynakları ve gelir dışı kaynaklar ile yatırım yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Çevrenizden kişilerin müdahelelerine dikkat.

Yengeç:
Sezgilerinizin yüksek olduğu bugünde ikili ilişkilerde karşılıklı çatışmalara açık bir gün olacak. Birlikte kariyer hedefi belirleyerek hareket etmeniz beklenmedik güzel sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Aslan:
Hayatınızı yeniden düzenlemek için önemli bir fırsat yakalayabilirsiniz. Sıra dışı inançlarınızın yolunuza çıkmasına izin vermeyin. Kendi içinizde çatışma sağlıklı bir yaşam düzeninden alıkoymasın.

Başak:
Bugün yaratıcılığınız her zamankinden daha yüksek. Bu yaratıcı gücü önemli projeyi aynı görüşe sahip biri ile ortaklaşa ele almak için kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza karşı yapıcı olmalısınız.

Terazi:
Aile büyüklerinize güç çekişmeleri yaşayabileceğiniz bir gün. Öğleye kadar olan saatlerde eşinizin beklenmedik çıkışları işinizi zorlaştırabilir. Emlak işlerinize ağırlık vermek iyi olabilir.

Akrep:
İkna yeteneğinizin oldukça kuvvetli olduğu bir gün. İletişimde dikkatli olursanız etkileyiciliğinizi kullanabilirsiniz. Ancak kendi inançlarınızı dayatarak sözlü çekişmelerden kaçınmalısınız.

Yay:
Bugün gelir kaynaklarınızı arttırmak için köklü bir değişikliğe imza atabilirsiniz. Çocuklarla ilgili beklenmedik gelişmeler bu konuda sizi yönlendirebilir.  Sakin olmalı ve yaratıcı gücünüzü kullanmaya yönelmelisiniz.

Oğlak:
Ikili ilişkilerde kuvvetli ve etkileyici olacağınız bugünde yeni kişilerle tanışmaya yönelik organizasyonlara katılmanız faydalı olacaktır. Ailenizde beklenmedik gelişmelere karşı hazırlıklı olun.

Kova:
İşinizle ilgişi beklenmedik sözleşme, anlaşma vb ortaya çıkabilir. Kendi içinizde yaşadığınız değişim sizi farklı düşünmeye yönlendiriyor. Kısa seyahatlerde kazalara karşı dikkat.

Balık:
Sosyal çevrenizde ve rol aldığınız organizasyonlarda üstlendiğiniz görevlerle köklü bir değişime öncülük edebilirsiniz. Maddi konularda beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem