12 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Yazma merakınız ya da sanatsal çalışmalarınız var ise ilham gücünüzün yüksek olacağı bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Gün ortasından akşama kadar evinizde işleri halledebilirsiniz.

Boğa:
Bugün yazılı çizili işlerinizi toparlamak, görüşmeleri bitirmek için güzel bir gün olacak. Özel ilişkinizde romantik bir sabaha uyanabilirsiniz. Birlikte sanatsal organizasyonlara katılabileceğiniz bir gün.

Ikizler:
Sabah saatlerinde işiniz ile ilgili sağlam finansal adımlar atabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı çalışmaların fikirlere dökülebileceği bir gün olacak. Maddi kararlarınızı öğle sonrasına bırakmayın.

Yengeç:
Bu sabahı çocuklarınıza ve sevdiğinize ayırarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Günün geri kalanında yaratıcılığınızı ortaya koyarak medya, eğitim ya da sanatsal aktivitelerde bulunmalısınız.

Aslan:
Evinizde ya da ailenizle yapmayı planladığınız işler için sabah saatlerini değerlendirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ve ilham gücünüzü mistik çalışmalarla ortaya çıkarmanız mümkün olabilir.

Başak:
Arkadaşlarınızla gidileceğiniz işler için sözleşme vb sabah saatlerinde somut adımlar atabilirsiniz. Gün genelinde zihniniz oldukça yaratıcı ve farklı düşüncelere açık; faydalanmalısınız.

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili sağlam maddi kararlar almak için sabah saatlerini değerlendirebilirsiniz. Gün genelinde iş ile ilgili konularda yaratıcılığınız oldukça yüksek; para kazandıracak fikirler çıkabilir.

Akrep:
Idealleriniz doğrultusunda sağlam adımlar atabileceğiniz bir sabah olacak. İfade yeteneğinizin güçlü, ilhamınızın bol olacağı bugünde yazmak, sanatsal ve yaratıcı projelere katılmak keyif verecek.

Yay:
Gelir dışı kaynaklarınızı kullanarak yatırım hedeflerinizi gözden geçirmek için ideal bir sabah. Dinlenme, kafanızı toparlama ve ileriye yönelik projeleri ele almak için ailenizden ilham alabilirsiniz.

Oğlak:
Bugün zekanızı kelimelerinizde, yaratıcılığınızla tanışacağınız yeni kişileri etkileyerek ortaya koyacaksınız. Mümkün olduğunca sosyal organizasyonlara katılmalı ve iş ilişkileri kurmalısınız.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili ileriye yönelik somut adımlar atmak için sabah saatlerinde ofisinizde toplantılar yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü beyin fırtınalarına ayırmalısınız.

Balık:
Sabah saatlerinde çocuklarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Geleceğinize yönelik ideallerinizi değerlendireceğiniz, hayaller kuracağınız bir gün olabilir. Ilham gücünüzü kullanmalısınız.Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova