14 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde kendinizi ifade etmek ve öne çıkarmak isteyebilirsiniz. Hayatın tadını çıkardığınızı hissetmek için aşırı harcamaları yapmaktan kaçınmalısınız.

Boğa:
Ailenizle ve evinizde kendinizi huzurlu hissediyor adeta baş rolde görüyorsunuz; ancak ikili ilişkilerde kendinizi ortaya koyarak ego çatışmaları yaşama riskini gözden kaçırmamalısınız.

İkizler:
İş yerinizde ve birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizde kendinizi ortaya çıkarmak isteyeceğiniz bir gün olacak. Egonuzun çatışmaları tetikleme ihtimali oldukça yüksek. İletişime dikkat.

Yengeç:
Hayatın tadını çıkardığınızı hissetmek, sevdiğinize varlığınızı hissettirmek için aşırı harcamalara yönelebilirsiniz. Akşam hayatta değer verdiğiniz şeyler ile ilgili duygusal zorlanmalar yaşanabilir. 

Aslan:
Ailenizle ve evinizle ilgili konularda tüm kuralları yeniden kendinize göre belirlemek istiyorsunuz. Ancak bu durum aile büyüklerinden birinin canını sıkabilir. Duygusal gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Başak:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünü zihninizdeki fikirleri kağıda dökmek üzere değerlendirmeniz faydalı olacaktır. Dilinize söz geçirememeniz kardeşlerinizle ego çatışmalarına yol açabilir.

Terazi:
 Finansal durumunuzu gözden geçirmek için uygun bir gün olacak. Arkadaşlarınızdan aldığınız bir borcun geri ödenmesini isteyebilirsiniz. Ne kadar güvenseniz de bugün vereceğiniz borcu geri alamayabilirsiniz.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili sizi yukarıya taşıyacak bir fırsatlar karşılaşabilirsiniz. Ancak bu fırsat olarak gördüğünüz işin, sadece sizin egonuzu okşayan bir statü farkı olmadığından emin olmalısınız.

Yay:
İnançlarınız doğrultusunda hareket etmek adına kendinizi feda edebileceğiniz bir gündesiniz. Ne egonuza kapılarak dünyaları yarattığınıza ne de herşeyi feda edebileceğinize inanmanız doğru olur.

Oğlak:
Arkadaşlıklarınıza verdiğiniz değerin maddi değerle karıştırılmaması için iyi düşünmelisiniz. Aşırı maddi fedakarlıklar sonunda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Borca arkadaşlarla girmemekte fayda var. 

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili konularda iyi bir ortaklığa imza atma fırsatı yakalayabilirsiniz. Karşılıklı ego çekişmeleri yaşamamak için dikkatli davranmanızda fayda olacaktır.

Balık:
Kendi hayat felsefenizi ya da inançlarınızı iş yerinizde çalışanlara empoze etmeye çalışmanız sizi zorlayabilir. Kendinizi geliştirmeye yönelik çalışmalarda bulunabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova