15 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Günün ilk saatleri ikili ilişkiler açısından zorlayıcı geçebilir. Gün içinde işinizle ilgili araştırma, bilgi düzenleme vb ile vakit geçirebilirsiniz. Akşam realiteden uzak, hayaller dünyasına dalabilirsiniz.

Boğa:
Eşiniz ve ortağınızla sorumluluklarınız ile ilgili konular günün ilk saatlerinde sizi zorlayabilir. Çocuklarınızla gün içinde keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Arkadaşlarla rahatlayacağınız bir akşam olacak.

İkizler:
İşiniz ile ilgili bazı konular gece aklınıza takılabilir. Gün içinde eviniz ile ilgili yapılacak işleri halletmekle meşgul olabilirsiniz. Akşam kariyeriniz ile ilgili ayaklarınız yere basmayabilir.

Yengeç:
Gecenin ilk saatlerinde çocuklarınızla ilgili sorumluluklar ya da sevdiğinize ilişkinizin ciddiyeti konusunda gerginlik yaşayabilirsiniz. İnançlar ve idealleriniz hakkında akşam irrasyonel olabilirsiniz.

Aslan:
Aile içi ilişkilerin gergin hissettirdiği bir akşam olabilir. Gün boyunca finansallarınızı detaylı inceleyebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili hayal kurmak güzel ancak ayaklarınız yere basmalı.

Başak:
Gün içinde planlarınızı hayata geçirmek için detaylı planlar yapabilirsiniz. Kardeşler ve yakın akrabalarla gerginlikler olabilir. Akşam ikili ilişkiler konusunda fazla hayalperest olabilirsiniz.

Terazi:
Bugünü dinlenmek ve kafanızı toparlamak için ayırmanız faydalı olabilir. Akşam saatlerinde işinizle ilgili beyin fırtınaları yapmak iyi gelebilir. Ayaklarınız yere basmasa da güzel fikirler çıkabilir.

Akrep:
Gecenin ilk saatlerinde kariyer odaklı konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda aldığınız görevlerle uğraşabilirsiniz. Akşamın tadını arkadaşlarınızla çıkarabilirsiniz.

Yay:
Gün boyunca kariyeriniz ile ilgili konularda detaylı araştırmalar, çalışmalar ve analizler yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde aileniz ile ilgili irrasyonel fikirler içinde olabilirsiniz.

Oğlak:
Maddi konular günün ilk saatlerinde canınızı sıkabilir. Eğitim hayatınız devam ediyorsa günü derslerinize, projelerinize çalışarak geçirebilirsiniz. Akşam iletişimde hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Kova:
Ikili ilişkilerde kariyer odaklı gerginliklerle güne başlayabilirsiniz. Sabahın ilk saatlerinden itibaren ortak gelirleriniz ile ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Maddi konularda hayallerden kaçınmalısınız.

Balık:
Hayal gücünüzün geniş olduğu bugünde ikili ilişkileriniz hakkında fazla iyimser olabirsiniz. Ayakları yere basan bir bakış açısıyla davranmanız; ve hayal kırıklıkları yaratabilecek durumlardan uzak durmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem