15 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç:
Günün ilk saatleri ikili ilişkiler açısından zorlayıcı geçebilir. Gün içinde işinizle ilgili araştırma, bilgi düzenleme vb ile vakit geçirebilirsiniz. Akşam realiteden uzak, hayaller dünyasına dalabilirsiniz.

Boğa:
Eşiniz ve ortağınızla sorumluluklarınız ile ilgili konular günün ilk saatlerinde sizi zorlayabilir. Çocuklarınızla gün içinde keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Arkadaşlarla rahatlayacağınız bir akşam olacak.

İkizler:
İşiniz ile ilgili bazı konular gece aklınıza takılabilir. Gün içinde eviniz ile ilgili yapılacak işleri halletmekle meşgul olabilirsiniz. Akşam kariyeriniz ile ilgili ayaklarınız yere basmayabilir.

Yengeç:
Gecenin ilk saatlerinde çocuklarınızla ilgili sorumluluklar ya da sevdiğinize ilişkinizin ciddiyeti konusunda gerginlik yaşayabilirsiniz. İnançlar ve idealleriniz hakkında akşam irrasyonel olabilirsiniz.

Aslan:
Aile içi ilişkilerin gergin hissettirdiği bir akşam olabilir. Gün boyunca finansallarınızı detaylı inceleyebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili hayal kurmak güzel ancak ayaklarınız yere basmalı.

Başak:
Gün içinde planlarınızı hayata geçirmek için detaylı planlar yapabilirsiniz. Kardeşler ve yakın akrabalarla gerginlikler olabilir. Akşam ikili ilişkiler konusunda fazla hayalperest olabilirsiniz.

Terazi:
Bugünü dinlenmek ve kafanızı toparlamak için ayırmanız faydalı olabilir. Akşam saatlerinde işinizle ilgili beyin fırtınaları yapmak iyi gelebilir. Ayaklarınız yere basmasa da güzel fikirler çıkabilir.

Akrep:
Gecenin ilk saatlerinde kariyer odaklı konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda aldığınız görevlerle uğraşabilirsiniz. Akşamın tadını arkadaşlarınızla çıkarabilirsiniz.

Yay:
Gün boyunca kariyeriniz ile ilgili konularda detaylı araştırmalar, çalışmalar ve analizler yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde aileniz ile ilgili irrasyonel fikirler içinde olabilirsiniz.

Oğlak:
Maddi konular günün ilk saatlerinde canınızı sıkabilir. Eğitim hayatınız devam ediyorsa günü derslerinize, projelerinize çalışarak geçirebilirsiniz. Akşam iletişimde hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Kova:
Ikili ilişkilerde kariyer odaklı gerginliklerle güne başlayabilirsiniz. Sabahın ilk saatlerinden itibaren ortak gelirleriniz ile ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Maddi konularda hayallerden kaçınmalısınız.

Balık:
Hayal gücünüzün geniş olduğu bugünde ikili ilişkileriniz hakkında fazla iyimser olabirsiniz. Ayakları yere basan bir bakış açısıyla davranmanız; ve hayal kırıklıkları yaratabilecek durumlardan uzak durmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

2020 Haziran Ayı - Neler Bekliyor?